Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj
reklama

Szukaj



Ulica

Wypadki, Inne, Historia, Sonda, Kultura, Natura, Lubię to Leszno, Zdrowie, Rekreacja, Polityka i Samorządność, Teatr - kabaret - widowiska, Religia, Świąteczne, Z lotu ptaka, Festyny, Przemarsze, Zgromadzenia, Pożary, Straż, Policja, Niebezpieczeństwo, Drogi, inwestycje, biznes, Wojsko, Bezpieczeństwo, WOŚP, Epidemia, Powodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarie

Taniec

Jumpstyle, Grupy, Cheerleaderki, Mażoretki, Break dance/Hip hop, Nauka, Balet, Towarzyski, Bale i zabawy

Extreme

Parkour, Bungee, Rekordy, Freerun, Park linowy, Inne, Landkiting, Spadochroniarze, Paralotnie, Morsy, Nurkowanie, Skateplaza

Audycje

Radio, Promocja i reklama, Poradniki, Telewizja, Film, Chef vs Szef, Spotkania w Ratuszowej

Motoryzacja

Quady, Motocykle, Samochody, 4x4, Kolej, Traktory i maszyny

Szkoła

Przedszkole, Codzienność:), Wakacje, Twórcze odloty, Zjazdy i wspomnienia, Inauguracje, Absolutoria, Otwarcia, Studniówki, Połowinki, Zabawy absolwentów

Muzyka

Teledyski, Koncerty, Studyjne, Clubbing, Mam talent, Wywiady i inne, Świąteczne, Ludowa, Chóry, Orkiestry

Sport

Biegi, Piłka nożna, Futsal, Rowerowe, Lotnicze, Koszykówka, Zimowe, Footbag, Piłka ręczna, Konne, Wodne, Freestyle Football, Siatkówka, Szermierka, Walki, Szachy, Lekkoatletyka, Inne, Triathlon, Motoryzacja, Tenis, Futbol amerykański, Petanque, Kręgle, Boks, MMA, Speedrower, Strzelectwo

Moda i uroda

Moda, Wizaż, Fryzjerstwo, Miss, Fitness

Podróże

W kraju, Za granicą, Pozdrowienia

Żużel

2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005-2001, 2000-1991, 1990 i starsze, Kibice

Zwierzęta

Wystawy, Tresura, Inne

Wędkarstwo

Zawody, Okazy, Metody
reklama
reklama

1989 IMP Final Leszno

Opis
15 października 2013, Stadion Alfreda Smoczyka w Lesznie.


Runda Wstępna IMP - Ostrów Wlkp 13/6/1989

1. (12)Marek Molka - Zielona Góra 3 2 3 3 3 14
2. (6)Dariusz Łowicki - Leszno 3 3 3 3 1 13
3. (8)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp 2 3 2 3 3 13
4. (13)Paweł Jąder - Leszno 2 3 2 2 2 11
5. (9)Jan Połubiński - Zielona Góra 2 1 3 1 3 10+3

6. (5)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp 0 2 2 3 3 10+2
7. (15)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra 3 3 1 2 1 10+1
8. (4)Dariusz Michalewicz - Leszno 3 1 3 0 2 9
9. (1)Robert Sawina - Toruń 1 0 1 2 2 6
10.(7)Krzysztof Kuczwalski - Toruń 1 1 1 1 2 6
11.(16)Robert Jucha - Lublin 0 0 2 2 1 5
12.(2)Artur Walkowiak - Gniezno 2 2 0 1 0 5
13.(10)Mariusz Strzelecki - Toruń 1 1 0 1 0 3
14.(14)Robert Pruss - Toruń 1 0 1 0 1 3
15.(11)Zenon Chmielewski - Gniezno 0 2 0 0 0 2
16.(3)Paweł Włodarczyk - Lublin 0 0 0 0 0 0

71:22 75:00 74:20 74:84 73:82 73:22
70:68 73:24 72:28 73:64 74:64
72:26 72:28 72:14 73:24 74:46
72:24 72:26 72:22 73:20 73:24

Sędzia - Jolant Szczepanek tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.


Runda Wstępna IMP - Wrocław 13/6/1989

1. (1)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 3 14
2. (2)Sławomir Gonciarz - Wrocław 3 3 2 2 3 13
3. (12)Zbigniew Lech - Wrocław 3 3 1 2 3 12
4. (7)Dariusz Kasprzak - Leszno 2 3 2 1 2 10
5. (8)Bernard Jambor - Opole 3 1 u 3 2 9

6. (3)Robert Kużdżał - Tarnów 1 2 2 3 1 9
7. (15)Dariusz Fliegert - Rybnik 2 1 3 2 0 8
8. (10)Jacek Rykier - Wrocław 2 0 3 1 1 7
9. (16)Kazimierz Dziura - Rzeszów 1 2 1 2 1 7
10.(4)Sławomir Buśkiewicz - Leszno 0 0 0 3 3 6
11.(6)Krzysztof Jankowski - Wrocław 1 1 2 0 2 6
12.(9)Andrzej Musiolik - Rybnik w 1 3 1 0 5
13.(14)Robert Adamczewski - Leszno w 2 1 0 2 5
14.(13)Waldemar Gabor - Opole 3 w 3
15.(5)Andrzej Rzepka - Gorzów Wlkp 0 2 0 ns ns 2
16.(11)Artur Taraszka - Tarnów t d d 1 w 1
(R1)Arkadiusz Kupijaj - Wrocław 1 0
(R2)Sławomir Chat - Opole 0

70:06 74:85 73:99 73:08 73:79
71:99 71:98 73:78 74:08 74:03
71:10 73:81 77:16 75:29 74:82
72:90 73:99 74:79 73:83 75:04

Sędzia - Benon Dembiński tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 12,19 za 13, R2 w 14 biegu za 13.


Runda Wstępna IMP - Grudziądz 13/6/1989

1. (1)Tomasz Gollob - Gdańsk 3 3 3 3 3 15
2. (7)Waldemar Cisoń - Bydgoszcz 3 3 3 2 2 13
3. (8)Mariusz Sielski - Toruń 0 3 3 3 2 11
4. (6)Jacek Kaniecki - Bydgoszcz 2 3 2 2 1 10+3
5. (4)Tomasz Pawelec - Lublin 1 2 2 3 2 10+2

6. (15)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz 3 2 3 0 1 9+3
7. (13)Jarosław Skarżyński - Grudziądz 2 2 1 2 2 9+2
8. (3)Jerzy Mordel - Lublin 2 w d 3 3 8
9. (10)Jacek Krzyżaniak - Toruń 3 2 w 2 1 8
10.(5)Mirosław Kowalik - Toruń 1 1 1 1 3 7
11.(9)Dariusz Śledź - Lublin 2 0 1 w 3 6
12.(14)Jarosław Strongowski - Gdańsk 0 1 2 0 1 4
13.(2)Jacek Guzowski - Zielona Góra 0 0 2 1 1 4
14.(11)Jarosław Kalinowski - Gdańsk 1 1 1 ns ns 3
15.(16)Piotr Maćkiewicz - Grudziądz 1 1 1 0 0 2
16.(12)Wojciech Żurawski - Grudziądz 0 0 0 1 0 1
(R1)Marcin Pacyno - Bydgoszcz ns

72:60 71:60 73:40 73:80 71:80 74:00(6)
73:00 72:60 --:-- 72:40 72:30 74:00(4)
73:50 74:00 73:40 73:00 73:40
73:20 71:90 73:00 72:40 73:20

Sędzia - Andrzej Kulesza tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.


Runda Wstępna IMP - Krosno 20/6/1989

1. (10)Janusz Ślączka - Rzeszów 3 3 3 3 3 15
2. (14)Andrzej Bykiewicz - Tarnów 3 1 3 2 3 12
3. (11)Jarosław Loman - Krosno 2 2 3 3 2 12
4. (6)Andrzej Pietrzak - Krosno 3 2 2 2 2 11

5. (1)Krzysztof Pogoda - Świętochłowice 2 3 1 1 2 9
6. (8)Andrzej Puczyński - Częstochowa 1 3 2 2 u 8+3
7. (15)Wojciech Wyglenda - Rybnik 2 0 2 3 1 8+2
8. (13)Michał Janik - Rybnik 0 2 2 0 3 7
9. (3)Bogusław Nocuń - Częstochowa 3 1 1 u 1 7
10.(7)Piotr Zięba - Tarnów 2 3 0 w u/- 6
11.(16)Dariusz Cieński - Krosno 1 2 0 1 1 6
12.(5)Piotr Gancarz - Rzeszów 0 1 w 2 1 4
13.(2)Robert Przygódzki - Częstochowa 1 d d 1 2 4
14.(12)Andrzej Sikora - Rzeszów 1 1 1 3
15.(4)Damian Waloszek - Świętochłowice 0 w 1 1 0 2
16.(9)Adam Kwieciński - Świętochłowice 0 0 0 d w2 0
(R1)Jacek Wojnar - Krosno 3 3
(R2)Wojciech Momot - Rybnik 3 0

77:60 78:60 79:80 78:60 80:20 80:10
78:30 78:70 79:40 79:60 80:00
77:70 79:00 79:50 79:00 79:40
79:00 78:80 78:90 79:80 80:00

Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Awans: czterech najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 10 biegu za 15, 18 bieg za 9, R2 w biegach 13,19 za 12.

Ćwierćfinał IMP - Gniezno 25/7/1989

1. (13)Jacek Rempała - Tarnów 0 3 3 3 2 11
2. (3)Sławomir Dudek - Zielona Góra 3 3 1 1 3 11
3. (10)Zbigniew Krakowski - Leszno 3 3 2 0 2 10
4. (6)Roman Jankowski - Leszno 1 1 3 3 1 9
5. (11)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra 2 2 2 0 3 9
6. (14)Adam Pawliczek - Rybnik 2 2 3 2 w 9
7. (5)Krzysztof Nurzyński - Rzeszów 2 1 2 3 1 9
8. (8)Eugeniusz Skupień - Rybnik 0 1 2 2 3 8+3

9. (2)Janusz Łukasik - Tarnów 1 d 3 1 3 8+2
10.(16)Włodzimierz Heliński - Gniezno 1 3 d 2 2 8+w
11.(15)Tomasz Fajfer - Gniezno 3 0 0 2 5
12.(7)Janusz Ślączka - Rzeszów 3 1 d 1 5
13.(4)Andrzej Pietrzak - Krosno 2 0 1 0 2 5
14.(9)Eugeniusz Miastkowski - Toruń 1 2 0 1 d 4
15.(12)Andrzej Bykiewicz - Tarnów 0 2 1 1 0 4
16.(1)Jarosław Loman - Krosno 0 0 1 0 0 1
(R1)Krzysztof Pogoda - Świętochłowice 3 1

68:70 69:10 69:40 70:00 69:80 69:00
67:40 68:00 69:60 69:20 69:60
67:50 68:20 68:80 68:70 69:20
68:10 67:10 68:50 69:40 70:40

Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 13 biegu za 7, w 17 biegu za 15.

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 25/7/1989

1. (5)Zenon Kasprzak - Leszno 3 2 3 3 3 14
2. (16)Wojciech Załuski - Opole 3 3 3 2 3 14
3. (7)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 3 3 3 2 13
4. (11)Piotr Pawlicki - Leszno 3 2 2 3 2 12
5. (1)Dariusz Kasprzak - Leszno 3 1 1 2 3 10
6. (13)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 2 3 2 1 2 10
7. (2)Sławomir Drabik - Częstochowa 2 3 2 2 0 9
8. (3)Sławomir Gonciarz - Wrocław 0 1 2 1 3 7

9. (15)Janusz Kapustka - Tarnów 0 0 1 3 2 6+3
10.(10)Roland Wieczorek - Opole 2 2 1 d 1 6+2
11.(8)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 1 2 3 0 0 6+1
12.(6)Henryk Piekarski - Wrocław 0 1 0 2 0 3
13.(4)Robert Kużdżał - Tarnów 1 d 0 1 1 3
(9)Piotr Styczyński - Tarnów 1 0 1 0 1 3
(12)Bernard Jambor - Opole 0 1 0 1 1 3
16.(14)Andrzej Sokołowski - Krosno 1 0 0 0 0 1
Zbigniew Lech - Wrocław qns

72:11 72:38 74:42 74:18 76:17 74:08
71:52 73:84 72:05 74:01 74:93
73:34 73:44 74:56 73:92 75:50
72:36 73:07 74:10 75:00 74:90

Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Gorzów Wlkp 25/7/1989

1. (11)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 3 14
2. (16)Janusz Stachyra - Rzeszów 2 3 3 2 3 13
3. (1)Jacek Gomólski - Bydgoszcz 3 2 1 3 3 12
4. (10)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 d 10
5. (4)Jarosław Olszewski - Gdańsk 1 2 2 3 2 10
6. (14)Jan Krzystyniak - Rzeszów 3 3 3 w 0 9
7. (12)Marek Molka - Zielona Góra 1 1 2 2 3 9
8. (9)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz 0 3 1 2 2 8

9. (8)Dariusz Łowicki - Leszno 3 0 0 2 2 7
10.(2)Jacek Woźniak - Bydgoszcz 0 1 3 1 1 6
11.(3)Henryk Bem - Rybnik 2 w 2 0 1 5
12.(15)Jan Połubiński - Zielona Góra 1 2 1 1 w 5
13.(7)Mirosław Berliński - Gdańsk 2 1 u 3
14.(5)Paweł Jąder - Leszno w 1 0 t 1 2
15.(13)Bronisław Klimowicz - Rybnik 0 d 1 0 0 1
16.(6)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp 1 1
(R1)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp 0 1 2
(R2)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra 0 0
(R3)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp 1 0

69:00 69:80 70:80 72:20 74:60
70:40 68:80 71:00 69:80 70:00
68:60 70:00 69:80 70:00 72:00
69:00 71:80 68:40 70:80 69:00

Sędzia - Józef Komakowski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 6,19 za 6, R2 w biegach 9,16 za 6,
R3 w biegach 13,18 za 7, R1 w 15 biegu za 5.

Ćwierćfinał IMP - Lublin 25/7/1989

1. (16)Dariusz Stenka - Gdańsk 2 3 3 3 3 14
2. (1)Antoni Skupień - Rybnik 3 2 2 3 3 13
3. (15)Jerzy Głogowski - Lublin 3 3 3 2 1 12
4. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 3 3 0 3 2 11
5. (10)Mirosław Korbel - Rybnik u 3 3 2 2 10
6. (8)Marek Kępa - Lublin 3 2 3 2 0 10
7. (11)Antoni Bielica - Świętochłowice 1 2 1 3 3 10
8. (4)Tomasz Gollob - Gdańsk 2 1 2 1 2 8

9. (12)Józef Cebula - Opole 2 0 0 2 1 5
10.(7)Marek Hućko - Gorzów Wlkp 2 1 0 1 0 4
11.(14)Leszek Matysiak - Świętochłowice 0 2 1 0 1 4
12.(13)Mariusz Sielski - Toruń 1 0 1 1 d 3
13.(6)Jacek Kaniecki - Bydgoszcz 1 1 0 0 2
14.(5)Stefan Tietz - Toruń w 1 1 0 0 2
15.(2)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz 1 d 1
16.(3)Tomasz Pawelec - Lublin w 0
(R1)Maciej Fabiszak - Świętochłowice 0 2 1 3
(R2)Robert Jucha - Lublin 2 d 1 2
Waldemar Cisoń - Bydgoszcz qns

73:10 73:45 75:09 74:59 75:51
71:75 73:99 73:10 73:79 74:00
73:22 73:01 74:19 74:04 74:76
73:43 72:68 73:56 73:14 73:95

Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,11,15,19 za 3, R2 w biegach 10,14,18 za 2, w w 19 biegu za 6.

Półfinał IMP - Bydgoszcz 22/8/1989

1. (16)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (11)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 2 3 3 14
3. (3)Janusz Stachyra - Rzeszów 3 0 3 2 3 11
4. (7)Jan Krzystyniak - Rzeszów 3 1 2 3 2 11
5. (4)Piotr Pawlicki - Leszno u 2 3 3 2 10
6. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 3 1 1 3 10
7. (14)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz 2 3 2 2 1 10
8. (15)Sławomir Drabik - Częstochowa 1 2 3 2 1 9

9. (5)Wojciech Załuski - Opole 2 1 2 1 0 6+3
10.(9)Jarosław Olszewski - Gdańsk 1 2 1 1 1 6+2
11.(10)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 2 0 0 0 2 4
12.(13)Sławomir Gonciarz - Wrocław 0 0 1 2 1 4
13.(12)Dariusz Kasprzak - Leszno 0 0 1 0 2 3
14.(3)Dariusz Łowicki - Leszno 1 2 0 0 w 3
15.(8)Marek Molka - Zielona Góra 0 1 0 1 0 2
16.(2)Jacek Gomólski - Bydgoszcz 1 1 w wkz wkz 2
(R1)Janusz Kapustka - Tarnów 0
(R2)Jacek Woźniak - Bydgoszcz ns
Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp qns

69:88 69:90 70:03 71:18 71:78 71:00
68:22 70:19 69:19 70:44 70:63
68:97 68:66 69:59 70:00 70:75
69:66 68:78 69:40 69:84 70:44

Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 14 biegu za 2.

Półfinał IMP - Gdańsk 22/8/1989

1. (6)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 3 3 3 3 3 15
2. (1)Tomasz Gollob - Gdańsk 3 3 2 3 3 14
3. (11)Dariusz Stenka - Gdańsk 3 3 1 3 t 10
4. (4)Eugeniusz Skupień - Rybnik 2 2 3 w 3 10
5. (8)Jacek Rempała - Tarnów 0 3 3 1 2 9
6. (10)Mirosław Korbel - Rybnik 2 1 2 3 1 9
7. (9)Sławomir Dudek - Zielona Góra 1 1 2 2 3 9
8. (14)Jerzy Głogowski - Lublin 2 2 1 2 1 8

9. (2)Janusz Łukasik - Tarnów 1 0 2 2 2 7
10.(12)Antoni Skupień - Rybnik w 0 3 1 1 5
11.(5)Zbigniew Krakowski - Leszno 2 0 1 0 2 5
12.(16)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra 1 1 d 2 1 5
13.(15)Roman Jankowski - Leszno 3 1 0 t 4
14.(13)Adam Pawliczek - Rybnik d 2 t 0 2 4
15.(7)Krzysztof Nurzyński - Rzeszów 1 2 0 0 0 3
16.(3)Antoni Bielica - Świętochłowice 0 0 0 1 0 1
(R1)Jan Woźnicki - Gdańsk 1 0
(R2)Jarosław Kalinowski - Gdańsk 1 0
Marek Kępa - Lublin qns

66:30 67:60 67:80 68:60 69:20
67:00 68:00 68:20 69:20 70:00
67:80 67:80 68:40 69:20 69:80
67:40 68:00 68:20 69:00 70:30

Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 12 biegu za 13, R2 w 16 biegu za 15, R1 17 biegu za 15,
R2 w 20 biegu za 11.



45. Finał IMP - Leszno 15/10/1989

1. (12)Wojciech Załuski - Opole 3 3 3 2 2 13
2. (1)Jan Krzystyniak - Rzeszów 3 1 2 3 3 12+3
3. (9)Tomasz Gollob - Gdańsk 1 2 3 3 3 12+2

4. (3)Janusz Stachyra - Rzeszów 1 1 2 3 3 10
5. (14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 1 1 2 10
6. (6)Jacek Rempała - Tarnów 2 2 3 2 1 10
7. (13)Jerzy Głogowski - Lublin 0 3 3 3 0 9
8. (7)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz 3 2 2 0 2 9
9. (10)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 d 2 2 7
10.(4)Piotr Pawlicki - Leszno 2 2 1 1 1 7
11.(5)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 1 0 2 0 3 6
12.(15)Sławomir Dudek - Zielona Góra 2 3 0 0 0 5
13.(16)Sławomir Drabik - Częstochowa 1 0 1 1 1 4
14.(2)Eugeniusz Skupień - Rybnik 0 0 1 2 u 3
15.(8)Mirosław Korbel - Rybnik 0 1 0 0 1 2
16.(11)Janusz Łukasik - Tarnów u 0
(R1)Jarosław Olszewski - Gdańsk 0 1
(RT1)Paweł Jąder - Leszno w 0
Zenon Kasprzak - Leszno qns
Dariusz Stenka - Gdańsk qns

żródło: http://rlach.republika.pl/imp/imp_1989.htm


Ocena: 2.7 (1047 głosów)


Dodano: 2013-10-07 08:50:56 Radio ElkaUdostępnij

reklama

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

 
reklama