Inne z Sport/Siatkówka
Ulica
Wypadki • Inne • Historia • Sonda • Kultura • Natura • Lubię to Leszno • Zdrowie • Rekreacja • Polityka i Samorządność • Teatr - kabaret - widowiska • Religia • Świąteczne • Z lotu ptaka • Pożary, Straż • Policja, Niebezpieczeństwo • Drogi, inwestycje, biznes • Wojsko, Bezpieczeństwo • WOŚP • Epidemia • Powodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarie • Festyny, Przemarsze • Leszczyniacy 100-Lecia • Pomagamy Ukrainie • Zgromadzenia, Manifestacje, ProtestyTaniec
Jumpstyle • Grupy • Cheerleaderki • Mażoretki • Break dance/Hip hop • Nauka • Balet • Towarzyski • Bale i zabawyExtreme
Parkour • Bungee • Rekordy • Freerun • Park linowy • Inne • Landkiting • Spadochroniarze • Paralotnie • Morsy • Nurkowanie • Skateplaza • LotniczeAudycje
Radio • Promocja i reklama • Poradniki • Film • Chef vs Szef • Spotkania w Ratuszowej • Telewizja, BlogiMotoryzacja
Quady • Motocykle • Samochody • 4x4 • Kolej • Traktory i maszynySzkoła
Przedszkole • Codzienność:) • Twórcze odloty • Zjazdy i wspomnienia • Inauguracje, Absolutoria, Otwarcia • Studniówki, Połowinki, Zabawy absolwentów • Wakacje, FerieMuzyka
Teledyski • Koncerty • Studyjne • Clubbing • Mam talent • Wywiady i inne • Świąteczne • Ludowa, Chóry, OrkiestrySport
Biegi • Piłka nożna • Futsal • Rowerowe • Lotnicze • Koszykówka • Zimowe • Footbag • Piłka ręczna • Konne • Wodne • Freestyle Football • Siatkówka • Szermierka • Walki • Szachy • Lekkoatletyka • Inne • Triathlon • Motoryzacja • Tenis • Futbol amerykański • Petanque • Kręgle • Boks, MMA • Speedrower • StrzelectwoModa i uroda
Moda • Wizaż • Fryzjerstwo • Miss • FitnessPodróże
W kraju • Za granicą • PozdrowieniaŻużel
2024 • 2023 • 2022 • 2021 • 2020 • 2019 • 2018 • 2017 • 2016 • 2015 • 2014 • 2013 • 2012 • 2011 • 2010 • 2009 • 2008 • 2007 • 2006 • 2000-1991 • 2005-2001 • 1990 i starsze • KibiceZwierzęta
Wystawy • Tresura • InneRadio
Temat dla reportera • Magazyn Sportowy • O tym się mówiWędkarstwo
Zawody • Okazy • MetodyAkademia Cup 2014 Dolsk (2014)
Opis 19 lipca 2014, Dolsk. |
Wyniki meczów półfinałowych kobiet:
Baranowska Anna/Geremek Martyna (Poznań) - Puławska Gabriela/Płaczek Kamila (Janków) 15:21
Urych-Turska Anna/Kwaśnik Sylwia (Poznań) - Pater Magda/Kozłowska Justyna (Toruń) 21:16
Finał:
Urych-Turska Anna/Kwaśnik Sylwia (Poznań) - Puławska Gabriela/Płaczek Kamila 2:0 (15:10; 15:9)
mecz o III miejsce:
Baranowska Anna/Geremek Martyna (Poznań) - Pater Magda/Kozłowska Justyna (Toruń) 0:2 (11:15; 13:15)
Skrócona klasyfikacja końcowa kobiet:
1. Urych-Turska Anna/Kwaśnik Sylwia (Poznań)
2. Puławska Gabriela/Płaczek Kamila (Janków)
3. Pater Magda/Kozłowska Justyna (Toruń) - awans do finału GP Wielkopolski (I)
4. Baranowska Anna/Geremek Martyna (Poznań) - awans do finału GP Wielkopolski (II)
5. Filipiak Olga/Grzywacz Aleksandra (Poznań) - awans do finału GP Wielkopolski (III)
Wyniki meczów półfinałowych mężczyzn:
Goltz Alan/Witkiewicz Dawid (Nowa Sól) - Kuźniak Krzysztof/Suliński Przemysław (Poznań) 21:17
Szulc Michał/Szulc Adrian (Leszno) - Szubstarski Błażej/Stankowski (Andrzej) 17:21
Finał:
Szubstarski Błażej/Stankowski Andrzej (Poznań) - Goltz Alan/Witkiewicz Dawid (Nowa Sól) 26:24
mecz o III miejsce:
Szulc Michał/Szulc Adrian (Leszno) - Kuźniak Krzysztof/Suliński Przemysław (Poznań) 15:21
Skrócona klasyfikacja końcowa mężczyzn:
1. Szubstarski Błażej/Stankowski Andrzej (Poznań)
2. Goltz Alan/Witkiewicz Dawid (Nowa Sól) - awans do GP Wielkopolski (I)
3. Kuźniak Krzysztof/Suliński Przemysław (Poznań) - awans do GP Wielkopolski (II)
4. Szulc Michał/Szulc Adrian (Leszno) - awans do GP Wielkopolski (III)
Obsada sędziowska:
Sędzia głowny: Marcin Bartłomiejczak
Sędziowie:
Antoni Kuś
Jan Kamiński
Piotr Szady
Rafał Mischke
Przy tablicach punktowych pomagali: Szymon Jakubowski i Dominik Poznański.