Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj
Temat dla reportera, 8 czerwca 2026
Temat dla reportera, 8 czerwca 2026
Kategoria: Radio/Temat dla reportera                  Dodano: 7 godzin temu przez red01
Opis: Słuchaj Radia Elka w swoim urządzeniu mobilnym!Oficjalna aplikacja R...  Więcej »
 

Wypadek we Włoszakowicach
Ulica/Wypadki
Rated 3
Oglądano 1835 razy
67 dni temu

Leszczyńska Noc Balonowa (2025)
Sport/Lotnicze
Rated 3
Oglądano 1360 razy
282 dni temu

Inne z Ulica/Wojsko, Bezpieczeństwo

185 wyświetleń
1914 wyświetleń
2162 wyświetleń
5284 wyświetleń

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Przysięga żołnierzy WOT na Rynku w Rawiczu (2025)



Ocena: 2.9 (332 głosów)


Komentarze (17)  

 
#1 Pacyfista Realista 2025-07-12 15:02
Spektakl dla gawiedzi. Czym tu się zachwycać?!
 
#2 JAREK 2025-07-12 16:23
Jedna petarda i gacie pełne takie to wot
 
#3 Jam. 2025-07-12 16:29
Do kom1. Ten, jak to okresliles- spektakl- jest po to, bysmy nie musieli ogladac takich "przedstawien" w wykonaniu oddzalow w innych mundurach niz polskie
 
#4 Leszczyniak 800 plus 2025-07-12 17:16
NO NIE TO JUŻ S¡ SZCZYTY HIPOKRYZJ CO TAM ROBI SZCZEPANSKI NO CO TAM ROBI DO CHOLERY
SZCZEPANSKI GDZIE 50 PROCENT RENTY WDOWIEJ
15 I 50 TO DLA CIEBIE LICZBA TA SAMA
15 RENTY WDOWIEJ
CZY KTOŚ ZACZNIE ROZWIAZYWAC PROBLEMY LUDZI DO CHOLERY
KAŻDY LESZCZYNIAK MA DOSTAWAĆ 800 PLUS
LESZCZYNIAK 800 PLUS
 
#5 Polo Prawica 2025-07-12 17:53
GÓG HONOR OJCZYZNA , zniewalanie jak za Mieszka 1
 
#6 Stop 2025-07-12 19:12
Chcemy POKOJU i ROZWOJU GOSPODARKI,a nie militaryzacji kraju i upadku gospodarki !
Nasza gospodarka jest przestawiona w tryb wojenny, bo to 5% PKB to jest 25% NASZEGO CAŁEGO BUDŻETU ,!
 
#7 do kom. 3 2025-07-12 19:15
Ten kraj będzie zajęty bez jednego wystrzału, tak jak Niemcy, Szwecja, Francja itd. a ci wyżej dostaną rozkaz by gnębić obywateli Polski a biegającym z maczetami pomagać, tak jak to miało miejsce w Anglii. Uśmiechajcie się brygada, heeej.
 
#8 Fajnie 2025-07-12 19:55
Chce się tylko zapytać kwatermistrza dlaczego każdy żołnierz ma inny fason beretu? Czy one w wojsku nie powinny być takie same? To jest jakiś modowy show? Każdy od innego projektanta?
 
#9 Do 6 2025-07-12 19:56
Dlaczego ja ci nie wierzę?
 
#10 stary szeregowy 2025-07-12 20:03
dlaczego każdy beret jest inaczej uszyty i dopasowany ?
 
#11 Ryszard 2025-07-12 20:26
Do kom. 6 To prawda, liczy się tylko militaryzacja kraju.Natomiast gospodarka pada. Skoro tylu przysięga, to po uroczystości wyjazd, bronić naszych granic przed emigrantami lub powodzią. Płacić za pracę, nie za wakacje.
 
#12 Wiarus Stary juz 2025-07-12 21:09
Jedni/jedne berety na lewo, inni na prawo, czy niema w regulaminie paragrafu o jednolitym noszeniu nakrycia głowy? Dowódcy tego nie zauważają? W czasach mojej służby wojskowej o takich żołnierzach mówiło się "wojsko królowej Jadwigi".
 
#13 Dziękuję 2025-07-12 23:53
Murem za Polskim Mundurem!
 
#14 Wdowa po Krawczyku 2025-07-12 23:55
Najlepiej wyszkoleni dostali od dowódcy 3 dni urlopu nagrodowego.
 
#15 Dziękuję!!! 2025-07-13 10:17
Murem za Polskim Mundurem!
 
#16 oko 2025-07-13 14:54
Zamiast Szczepańskiego powinni tam być Antek Macierewicz i generał w stanie spoczynku Misiewicz!!!!
 
#17 zolo 2025-07-14 00:53
Te beretki to jakas kpina. Nie ma kogos kto pokaże jak załozyc beret wojskowy. To jakas kpina... Chyba wieksza niz te sliniaczki....
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama
bigamous