Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Ulica/Wojsko, Bezpieczeństwo

185 wyświetleń
1914 wyświetleń
2163 wyświetleń
5284 wyświetleń

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Polski C-130 Hercules nad lotniskiem w Lesznie (2025)



Ocena: 2.8 (166 głosów)


Komentarze (37)  

 
#1 klm 2025-09-22 16:52
Niestety, robi się coraz goręcej.
A przesmyk suwalski kusi Putlera.
:(
 
#2 Mieszkaniec leszna 2025-09-22 17:04
Po ukrainie polska następna ci co.zdaza uciekną
 
#3 Do 1 2025-09-22 17:10
Juz dawno go nie kusi, jest na baltyku juz odcięty, logika mowi ze oleje Królewiec i skupi sie całkiem gdzieś indziej, ale to trzeba mieć swój mózg a nie myśleć przez randomy na tik toku
 
#4 kiedy latawce 2025-09-22 17:12
Kiedy będzie na lotnisku Święto latawca? Otwarte latawcowe warsztaty, może z pomocą aeroklubu, może również w szkołach, zawody na najlepszą ocenę latawca (płaski, skrzynkowy), ocena statyczna i za lot. Czy wszystko na lotnisku musi odbywać się dla zysku i za biletem? Balony hojnie finansowane przez Urząd Miasta Leszna są o.k. (brak drzwi otwartych, brak naboru dla chętnych), komercyjne buczenie nad głowami, wojskowe Herkulesy a raz w roku miejskiego lotniska i miasta nie stać na pamięć o początkach lotnictwa?
 
#5 Xxx 2025-09-22 17:13
Według flightradar samolot był francuski a nie polski 
 
#6 Ben 2025-09-22 17:24
Byle tych podejsc nie robił nocą bo w ub tyg samoloty nie dawały spać chyba nie z naszego lotniska ale było vardzo głośno
 
#7 Do kom. 1 2025-09-22 17:30
Sprzedaj wszystko co masz i wyślij do cyrkowca z krainy, on na pewno cię ochroni przed wyimaginowanym putlerem.
 
#8 Czokoszok 2025-09-22 17:49
Trochę szok. Ponad godzina od publikacji artykułu, a "pożyteczni" jeszcze nie dukają skryptu z Olgino. Oj, oficer prowadzący będzie się gniewał za opieszałość...
 
#9 DO 1 2025-09-22 18:06
Nikt bardziej nie podżega do wojny niż politycy z Sikorskim na czele...
 
#10 Do 1 2025-09-22 18:08
Ale pier.. Nic nie będzie, robienie ludziom stracha tak jak przy co idzie. Te same metody.
 
#11 Do kom 1 2025-09-22 18:31
To nie są sprawy ważne. Dla naszego rządu najważniejsza jest edukacja zdrowotna w szkołach i wiatraki od Siemensa
 
#12 M 2025-09-22 18:49
Po co ćwiczenia w lataniu dla pilotów jeśli wpuszczane są potem hurtowo drony i wojsko dowiaduje się o nich od rolników? Nie lepsze byłyby ćwiczenia dla sztabu jak się potem poważnie tłumaczyć z tak oczywistych powodów do wstydu? Bo oczywiście oprócz tego typu powodów do wstydu sposoby tłumaczenia się z nich też są powodami do wstydu.
 
#13 ja 2025-09-22 18:53
Do wojny z ruskimi bliżej niż dalej.
 
#14 spacerowicz 2025-09-22 19:44
Dlaczego on lata nad moim niebem ?
 
#15 Motocyklista 2025-09-22 20:18
Do 9 Najbardziej podrzega do wojny twój jarodzban i sutener. Otwórz oczy pisowski dzbanku.
 
#16 nn 2025-09-22 20:40
Gorszym zagrożeniem dla Polski niż Rosja jest Unia Europejska i nasi politycy.od lewa do prawa.
 
#17 do 14 2025-09-22 21:27
Dzbanie PiS i Po to jedno szambo, ale jakbyś nie zauważył rządzą teraz ci drudzy.
 
#18 Edek 2025-09-22 23:19
Macie racje za pisu tak nie bylo
 
#19 Anka 2025-09-23 03:04
Jak ten PIS rządził bieda wyłaziła z każdego miejsca ,wywalali z pracy ,nie mogli vatu odzyskiwać, paliw z niemiec wozić, ogólnie było strasznie trzeba było pracować, a to jest męczące lepiej wałek zrobić i żyć lekko łatwo i przyjemnie . Teraz to wiemy, że żyjemy praca dla wszystkich za najniższa i co najważniejsze tanio się żyje bo inflacji nie ma i ważne by się uśmiechać być na luzie o nic się nie martwić przecież wojny nie będzie po co straszyć jesteśmy uzbrojeni po zęby, ministry mądre mamy i ogólnie wkoło jest wesoło dobrze ,że PIS -u nie ma !!!
 
#20 Akcelerator 2025-09-23 08:05
Oho, jak widać m.in. po komentarzu nr 15, onucki już dzielnie ujadają. Może oficer prowadzący sypnie dodatkowymi rubelkami? :*
 
#21 Andrzej 2025-09-23 08:46
Do 15 maż rację bo jak nas wyzwolili w 45 to potem przez pół wieku wracali do rosi
 
#22 Arek 2025-09-23 09:32
Komentarz 19 typowy dla bucika szefowej z Brukseli. Kto nie z nami i nie gada jak my to onuca. Dlatego wyborcy peo są tak słabi a partia przegrywa wszystko co możliwe. Dodaj jeszcze o cpunach snusach itd
 
#23 x 2025-09-23 10:43
Artur Bartoszewicz, były kandydat na prezydenta, w rozmowie z Janem Pospieszalskim, o Radosławie Sikorskim.  On jest ministrem spraw zagranicznych, a zachowuje się, jakby był ministrem wojny  stwierdził Bartoszewicz.  Dyplomacja nie polega na tym, żeby komuś dać w mordę. Dyplomacja polega na tym, żeby w mordę nie dać. Żeby szukać sposobu, żeby nie było podstawy do dania w mordę, żeby się dogadać  dodał. Bartoszewicz argumentuje, że wojownicza narracja Radosława Sikorskiego niesie za sobą wymierne, negatywne konsekwencje dla Polski. Przede wszystkim uderza w wizerunek kraju na arenie międzynarodowej , odstraszając potencjalnych inwestorów, którzy mogą odnieść wrażenie, że Polska znajduje się na progu wojny.  On pomylił role. Ja nie wiem, w czyim interesie on działa, ale on narracją naraża interesy społeczne, gospodarcze i polityczne  podkreślił. W opinii ekonomisty takie działania są wystarczającym powodem do natychmiastoweg o odwołania ministra ze stanowiska.  Ten człowiek powinien być dawno zdymisjonowany, powinien być wyrzucony na pysk  podsumował Bartoszewicz w rozmowie z Janem Pospieszalskim. (nczas.info)
 
#24 do kom. 3 i 7 2025-09-23 10:58
1. Nie mam Tik Toka.
2. Miłośnik Putlera ?
3. "skupi sie całkiem gdzieś indziej" - jakieś info na ten temat, czy tylko imaginacja?
4. Jawna niechęć do Żełeńskiego i Ukrainy i słabo ukrywana sympatia do Putlera jest zastanawiająca (może agentura ...)
:)
 
#25 do 22 2025-09-23 11:47
Kim jest ten Bartoszewicz? Ma w swoim notesie nr telefonów do wszystkich przywódców tego świata? a może jest zasłużonym dyplomatą? może żołnierzem??
 
#26 do kom. 22 2025-09-23 12:09
"Dyplomacja nie polega na tym, żeby komuś dać w mordę. Dyplomacja polega na tym, żeby w mordę nie dać. Żeby szukać sposobu, żeby nie było podstawy do dania w mordę, żeby się dogadać..."
No, niby racja, ale ...
Tuż przed wybuchem II Wojny Światowej Neville Chamberlain brytyjski premier próbował ugłaskać Hitlera.
Doskonale pamiętamy jego tryumfalny powrót z Monachium z dokumentami podpisanymi przez Hitlera.
I co???
Tacy jak Hitler czy Putin są po jednych pieniądzach.
Zrobią to co chcą. I żadne czerwone dywany na Grenlandii tego nie zmienią...
Z drugiej strony, 10 lat temu Turasy zestrzeliły ruskiego SU-24 i mają spokój.
Ruskie się wystraszyły - no i super !!!
:)
 
#27 Dykta 2025-09-23 12:23
Z tym leciwym sprzętem oni ćwiczą rekonstrukcję wojenną z ubiegłych lat.
Współczesna wojna to zmasowany ostrzał artyleryjski i drony. Jaki promil zamówiło nasze wojsko w stosunku do ilości obecnie używanych przez obie strony?
Śmigłowce i czołgi to złom, o przepraszam trumny!
@22 oni już wiedzą, że propaganda nie działa, skuteczność maleje z dnia na dzień. Więcej Radka to szybciej będzie wzrastać! U nas wariant UA nie jest możliwy do wprowadzenia, jest spalony w oczach polskiego społeczeństwa, które przyjechały próbie powtórzenia ostro się przeciwstawi!
 
#28 do kom 26 2025-09-23 15:06
Napiłes się "dykty"?
 
#29 zx 2025-09-23 15:23
Czy to już nie jest absurd? Minister Radosław Sikorski oficjalnie potwierdził chęć produkowania na rzecz Ukrainy sprzętu wojskowego w ramach programu SAFE, który opiera się na oprocentowanej pożyczce w wysokości 45 mld euro  napisał na portalu X Płaczek.

Jako kraj możemy stanąć wobec sytuacji, w której Polska zaciągnie wieloletnią, kosztowną pożyczkę, a sprzęt& trafi do innego państwa. Pytanie: czy to jest normalne?  pytał poseł Płaczek.
 
#30 Andrzej 2025-09-23 17:38
no to putin was wyzwoli ZDRASTWUJCIE zamiast dzień dobry na powitanie
 
#31 ? 2025-09-23 19:03
Ta ruska onuca nadal nadaje Putinowi?!
Pójdzie siedzieć!
 
#32 Pan-kracy 2025-09-24 13:46
Do kom 5. Flightradar może i tak podał, ale samolot ma na stateczniku biało-czerwoną szachownicę. Tak więc...
 
#33 pan-kracy 2025-09-24 13:50
Do koment 9 - Fakt! Najpierw Sikorski pogroził NATO i rzucił, że powinno wycofać wojskowe instalacje poza Polskę, Rumunię i państwa bałtyckie, potem najechał na Ukrainę, jeszcze później pozrywał rurociągi na Bałtyku, a teraz puścił drony. Nareszcie ktoś to zauważył!
 
#34 do kom. 32 2025-09-25 13:29
To komoruski ze swoją bandą wycofywał z flanki wschodniej wojsko. Zapomniałeś pewnie, jak o tych 100 obietnicach? Jak o braku pomocy dla powodzian, amber gold, ofe, dalej wymieniać?
 
#35 Do 12 2025-09-25 15:11
Wszystko dzięki naszym politykom, którzy dążą do wojny bo przecież na wojnie cię bardzo dobrze zarabia. Zobacz żeleński i oligarchowie. Oprócz tego już jest ustawa dawno wprowadzona, że politycy nie będą brać udział w wojnie, kosiniak i kamysz plecaki mają już spakowane.
 
#36 Do 25 2025-09-25 15:25
Przytaczam wypowiedź wiceministra bosackiego po ataku dronów niby ruskich." Po raz pierwszy integralność terytorialna Polski została celowo naruszona. Wiemy, że to nie była pomyłka - wskazał wiceminister Bosacki. " Tym wystąpieniem jednoznacznie przyznał się do kłamstwa, że rakieta która spadła w Przewodowie i zabiła dwóch Polaków, była ukraińska a nie rosyjska. jak do tej pory Ukraińcy nie ponieśli żadnych konsekwencji, naruszając granice Polski i zabójstwo dwóch niewinnych ludzi. Podważ teraz moje słowa.
 
#37 Za 29 2025-09-25 15:33
Żebyś się nie zdziwił, (…) Nasz nierząd działa na szkodę Polski.
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama
bigamous