Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Ulica/Polityka i Samorządność

132 wyświetleń
4243 wyświetleń
4779 wyświetleń
3987 wyświetleń
5771 wyświetleń
6409 wyświetleń
6060 wyświetleń

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Leszno Kwadrans Samorządowy - Ireneusz Matłoka (DDL), Marek Wein (KO), Zenon Jóźwiak (PiS)

Opis
7 maja 2026, Radio Elka Leszno.
W Kwadransie Samorządowym rozmowa o najważniejszych decyzjach leszczyńskich radnych. Będzie o przejęciu żłobka przy ulicy Jagiellońskiej przez miasto, zmianach w budżecie, planach zagospodarowania "międzytorza" oraz przyszłości targowiska na Nowym Rynku.
Goście: Ireneusz Matłoka (Działajmy Dla Leszna), Marek Wein (Koalicja Obywatelska), Zenon Jóźwiak (Prawo i Sprawiedliwość)
Link do artykułu: https://elka.pl/content/view/129923/80/


Ocena: 2.9 (42 głosów)


Komentarze (9)  

 
#1 PL 2026-05-07 12:51
Prywatny podmiot, prowadzący dotychczas żłobek przy ulicy Jagiellońskiej, zrezygnował już rok temu z kontynuacji tej działalności,
Miasto nie było w stanie poprowadzić ta placówkę i na określonych warunkach, prywatny podmiot przedłużył o jeden rok opiekę nad maluszkami.
Miasto miało przygotować się do przejęcia i poprowadzenia tego żłobka!
Co poszło nie tak, że teraz budzicie się z ręką w nocniku?
Teraz szyba rada, wnioski o dofinansowanie jak rok oświatowy zamykamy?
Następna próba namówienia pani dyrektor żłobka nie powiodła się?!
To ja przyznaję środki na utworzenie nowych miejsc opieki w żłobkach.
Od 1 lipca żłobek będzie miał trzydzieścioro dzieci pod opieką, chcenie zwiększyć liczbę miejsc do 60 czyli utworzycie 30 nowych miejsc?
30× 57 tysięcy = 1 710 000 złotych
Jak zaakceptuje wasz wniosek to taka kwota może wesprzec tą modernizację.
 
#2 Rodzic malucha 2026-05-07 14:03
Co z gwarancją pracy dla personelu żłobka, panie grabianowski?!
 
#3 x 2026-05-07 14:19
Om marca zeszłego roku mieli czas i nic nie zrobili?
 
#4 M 2026-05-07 14:57
Dlaczego mam wrażenie, że radni tej kadencji nie mają wątpliwości ani własnego zdania w żadnym temacie?
 
#5 DopÓki? 2026-05-07 15:02
Tak się kończy oddawanie tego, co zgodnie z Konstytucją powinno gwarantować państwo? Prywatne podmioty chętnie się pojawiają z powodów dużych dofinansowań różnicujących na niekorzyść państwowych, prywatne placówki oświatowe? A potem, jak interes się nie kręci lub są inne powody np. sposoby rozliczania wydatków to interes zamykany? Kto dopuścić do tego, żeby w tak dużych miastach, jak Leszno (Rawicz?) ... nie było chociaż jednego państwowego żłobka? Tak samo maja skończyć przedszkola prywatne? Tylko dopóki kasa kosztem państwowych??? Tam przecież łatwiej usunąć nauczycieli i innych pracowników?
 
#6 Antek 2026-05-07 15:20
Ta cała rada jest miastu tak potrzebna jak umarłemu kadzidło. Kto tam zasiada proszę spojrzeć. Oni decydują o naszych podatkach i opłatach? Śmieci będą kosztować 45 zł???? Czy to normalne?
 
#7 lol 2026-05-07 19:12
Leśne dziadki, seniorzy decydują o losie młodych ludzi...dramat
 
#8 do 2 2026-05-07 20:06
Panie Rodzicu nazwiska nawet nielubianych osób też piszemy z dużej litery. To świadczy o kulturze.
 
#9 Bobo 2026-05-07 20:19
Do kom. 3,4,6 i 7. Drodzy wyborcy, teraz narzekacie? Trzeba było myśleć podczas stawiania krzyżyków na listach wyborczych a ci którzy nie poszli wogóle to teraz" wogóle" nie powinni zabierać głosu.
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama