Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Muzyka/Koncerty

75 wyświetleń
489 wyświetleń
275 wyświetleń
238 wyświetleń
264 wyświetleń
22 wyświetleń
3409 wyświetleń
3566 wyświetleń
3405 wyświetleń
2906 wyświetleń
3529 wyświetleń
3079 wyświetleń
5376 wyświetleń
4475 wyświetleń
6197 wyświetleń
5431 wyświetleń
5259 wyświetleń
5540 wyświetleń
5458 wyświetleń
5556 wyświetleń
5441 wyświetleń
6087 wyświetleń
7537 wyświetleń
8151 wyświetleń
6013 wyświetleń
5516 wyświetleń
6023 wyświetleń
5267 wyświetleń
5079 wyświetleń
5912 wyświetleń
6205 wyświetleń
6558 wyświetleń
7759 wyświetleń
11 wyświetleń
5180 wyświetleń
6392 wyświetleń
7320 wyświetleń
5916 wyświetleń
7836 wyświetleń
6352 wyświetleń
6195 wyświetleń
View Video
399 wyświetleń
View Video
6923 wyświetleń

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Oskar Cyms - Dni Leszna 2026

Opis
8 maja 2026, Leszno, stadion im. Alfreda Smoczyka.
reporter: Filip Wybieralski


Ocena: 3.0 (30 głosów)


Komentarze (43)  

 
#1 Rycerz 2026-05-09 07:24
Gdzie tam jest tysiąc ludzi?
 
#2 xyz 2026-05-09 07:37
Z całym szacunkiem, czy naprawdę potrzebne było otwarcie przez Prezydenta? Są pewne granice. Niebywałe.
 
#3 Jarek 2026-05-09 07:50
Atrybuty puste kiedyś były pełne mało ludzi przyszło szkoda
 
#4 Gość 2026-05-09 07:55
Coraz mniejsza frekwencja na tych dniach.
 
#5 Smutne 2026-05-09 07:56
Widząc organizacje dni Leszna w ostatnich latach byłem pewien, że wydarzenie to osiągnęło już dno. Gwizdy niskiego formatu i jeszcze płatne wejście... Tego roczna edycja pokazała, że dno dopiero nadeszło. Przykre, że okoliczne dużo mniejsze miasteczka robią to lepiej niż Leszno które powinno być sercem regionu... Z utęsknienien patrzy się chociażby na rok 2017 gdy stadion pękał w szwach a ludzie bawili się do białego rano po tak wspaniałym wydarzeniu. Czy w MOKu może ktoś w końcu iść po rozum do głowy ? Tyle lat miernych wydarzeń już wystarczy...
 
#6 M 2026-05-09 08:31
Tysiące ludzi? Chyba wliczano w to osoby przejeżdżające i przechodzące koło stadionu...
 
#7 Melody 2026-05-09 08:36
Szumne obchody dnia zwycięstwa.




Sukces Polaków przełamał Linię Gustawa i otworzył aliantom drogę na Rzym.


Oficjalne uroczystości organizowane przez polskie instytucje państwowe odbywają się w dniach 1720 maja 2026 r.:





17 maja (niedziela):Acq uafondata: msza polowa przy pamiątkowym cokole w miejscu pierwszych pochówków.Piedimonte San Germano: złożenie wieńców pod pomnikami w mieście.18 maja (poniedziałek)  Główne uroczystości:Zł ożenie wieńców pod pomnikami w samym Cassino (m.in. pomnik gen. Andersa).16:00: Centralna Msza Święta na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino.19 maja (wtorek): Ceremonie w San Vittore del Lazio oraz na włoskim Cmentarzu Wojskowym w Mignano Monte Lungo.20 maja (środa): Uroczystości na Polskim Cmentarzu Wojennym w Casamassima (msza polowa o 10:00 i apel poległych

Bartosz Kobus zapytany o słowa Donalda Tuska, że w ciągu kilku miesięcy Rosja może napaść na kraj należący do NATO zapewnił, że nie wie, skąd u premiera ta wiedza, jednak zaznaczył, że trzeba je traktować poważnie. -Chcemy przekazać opinii publicznej, że czasy są nieciekawe, nie ma czasu na spory i należy grać do jednej bramki - powiedział.



Więc czy to czas na zabawę?

Sprzedaż masek przeciwgazowych w Polsce odbywa się głównie przez wyspecjalizowan e sklepy militarne, sklepy BHP oraz hurtownie sprzętu ratowniczego. Ceny wahają się od około 30 zł za modele z demobilu do ponad 1000 zł za nowoczesny sprzęt profesjonalny.Gdzie kupić maskę przeciwgazową?
 
#8 P. 2026-05-09 08:51
Tam tłumów nie było.
 
#9 lol 2026-05-09 08:51
faktycznie tysiące - dokładnie dwa tysiące ...
 
#10 Tysiąc:) 2026-05-09 08:57
Bardziej tysiąc, niż tysiące:)
 
#11 M 2026-05-09 09:00
Oświetlenie stadionu jest chyba sprawne, na koronę można było wyjść i zrobić zdjęcie, żeby te tysiące ludzi ;) pokazać albo zwyczy wystarczyło napisać: dziesiątki.
 
#12 Mafa 2026-05-09 09:01
Same dzieci tam były ....
 
#13 Mates 2026-05-09 09:02
Ludzi mało bo Unia akurat jechała z Grudziądzem a Lech grał z Arką Są rzeczy ważne i ważniejsze. Pozdro.
 
#14 Do kom 7 2026-05-09 09:06
Dzień zwycięstwa to się w Rosji obchodzi, my ta wojnę przegraliśmy.
 
#15 Kgos 2026-05-09 09:24
Kompletne dno , ludzi garstka . Artyści przez duże A . W piątek do Gostynia tam jest impreza , Chylińska !!!
Leszno żenada
 
#16 Anioł 2026-05-09 09:33
Miernota goni miernotę,gdzie te czasy kiedy występowały kultowe zespoły jak Perfect i inne&Dlaczego na Smoku nie występują nasze rodzime zespoły rockowe.Dlaczego mieszkańcy nie mogą wybrać zespołów?Odprowadzamy podatki.Najlepiej zaprosić malo znaczących muzyków a później głosić propagandę sukcesu.Moja drogie Leszno dokąd zmierzasz,miesz kańcy obudźcie się czas wymienić tych uśmiechniętych włodarzy!!!!
 
#17 Leszcz 2026-05-09 10:01
Nie wiem ile musiało by mi miasta zapłacić za udział w tym wydarzeniu i słuchać tego wyjca.
 
#18 Ja 2026-05-09 10:36
Bardzo niska frekwencja.
 
#19 abc 2026-05-09 11:11
To zwyczajna tragedia. Zmiana Prezydenta i dowodzącego Domem Kultury nic nie zmieniła. A wystarczyło zrobić to bezpłatnie w podziękowaniu za mieszkanie w Lesznie i odprowadzanie podatków.
 
#20 Do 15 2026-05-09 11:12
Chylińska już była w Lesznie, a to jeszcze większy wyjec, czym Ty się podniecasz dzieciaku ?
 
#21 Jaki 2026-05-09 11:15
Jaki prezydent takie Dni Leszna.
 
#22 Do 13 2026-05-09 11:16
Czekamy z utęsknieniem na puchary międzynarodowe i jakąś przegrana potyczkę z mistrzami Gibraltaru ( tak jak w zeszłym sezonie ).
 
#23 Kania 2026-05-09 11:39
Powiem szczerze nie spodziewałem się że aż tak mało ludzi będzie.
 
#24 do kom 22 2026-05-09 11:49
Zajmij się lepiej Chylińską ;)
 
#25 benek 2026-05-09 12:02
Kurcze, szanowna Pani redaktor Emilio, czy my byli na tym samym stadionie? Naprawdę, tam były tłumy? W poniedziałek rejestruje się do okulisty.

A po za tym, mieszkańcy podskórnie czują cały ten fałsz ze strony władz
miasta, drakońskie podwyżki przykryć pseudo imprezką. Faktycznie już lepiej wybrać się do innej gminy, tam są inne klimaty.
No ale cóż poradzić, jeżeli prezydent byłemu SB-kowi na pogrzebie dziękuje słowami : " Gdyby nie Ryszard Hayn, nie byłbym dzisiaj w tym miejscu"
 
#26 PIOTR 2026-05-09 13:14
Dlaczego podajecie nie prawdę jakie tysiące ludzi po prostu wielka porażka PREZYDENT I DYREKTOR MOKU DO ZWOLNIENIA może dotrze do Was że My podatnicy Leszna mamy dosyć za to co robicie że święto miasta a za bilety się płaci wstyd .Jesteśmy na pośmiewisku wszystkich miast wokół
 
#27 Olo 2026-05-09 14:16
Nic przyjemnego siedzieć na koncercie przy 10 stopniach, przez to mniejsza ilość ludzi.
 
#28 Marian 2026-05-09 14:32
Za Borowiaka były lepsze Dni Leszna .Bardzo fajne wspominam Modern Talking. Nie rozumiem jednego Wloszakowice stac na sprowadzenie zespolu Dzem I koncert bezplatny a w Lesznie gwiazdy drugiego formaty i trzeba za to płacić jeszcze !!!
 
#29 Lol 2026-05-09 15:31
Trzeba bylo w Trapezie zrobic. Wszyscy by sie zmiescili
 
#30 Wandzia z Gronowa 2026-05-09 15:37
Gdyby był amfiteatr w Parku 1000-lecia załatwił by cały temat. Dla takiej garstki ludzi uruchomiono cały stadion. Ciekawe ile kosztowało samo postawienie tej sceny? Ile skasowały "gwiazdy" koncertu? Wskazana transparentność wydawania naszych pieniędzy, czyż nie radni z pseudo opozycji?
Na przyszły rok proponuję taki koncert w systemie pay per view, jak już musicie zarabiać na mieszkańcach.
 
#31 Ibrahim 2026-05-09 16:23
Po co komu takie imprezy? Zwykłe przepalanie kasy.
 
#32 Oj to nie były wcale tysiące!!!! 2026-05-09 16:24
To są jakieś jaja może jeden tysiąc by się uzbierał Leszno TO DZIADY na jakieś z trzeciego rzędu Zespoły zbiera się na bilety wstępu... a miliony się przepuszcza lekka rączka...( patrz stypendia dla zaocznych studentów .czy też na tych zPWSZ pop przemianowaniu ich w całej Polsce a jakieś ANS-y S u nas w Gostyniu wszyscy mies,lancy miasta i gminy jeżdżą autobusami za darmo.,...Ej Wy dziady..Anita UAM P-n
zGodtynia
 
#33 Do14 2026-05-09 17:04
To po co ta fatyga?


Radio Elka, Ostatni dzień stycznia to tradycyjnie rocznica wyzwolenia Leszna spod okupacji hitlerowskiej. Obchody były bardzo skromne prezydent Łukasz Borowiak złożył kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Garnizonu Leszno i na cmentarzu parafialnym.


Z kolei działacze leszczyńskiej Lewicy - SLD i Unii Pracy - wraz z członkami Stowarzyszenia Żołnierzy Rezerwy 69 Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotnicze go spotkali się przy pomniku żołnierzy Armii Czerwonej zlokalizowanym u zbiegu ulic Lipowej i Starozamkowej. Niestety zabrakło przedstawicieli władz miasta, którzy od dwóch lat nie potrafią bądź nie chcą zorganizować oficjalnych uroczystości - napisano na facebookowym profilu Leszczyńska Lewica.
 
#34 Do kom 28 Tom 2026-05-09 19:21
Popieram Dzem,Perfect,La dy Pank żeby wszystkie pokolenia mogły przyjść Panie Grzegorzu !!!
 
#35 Mieszkaniec 2026-05-09 20:19
Panie Borowiak , wróć do stołu !
 
#36 Obiektywny 2026-05-09 22:19
Brawo tego się spodziewałem....Oklaski dla głosujących na Pana Rusieckiego,dzi eci się bawią.
 
#37 Mirek 2026-05-09 23:43
Bykem w Wlosza.kowicach w zeszłym Roku festyn rewelacyjny. DŻEM wielka klasa .Atmosfera na koncercie była niesamowita .Bylem na wielu koncertach ale zagrali Sen o Victori to ciary na plecach :)
 
#38 ... 2026-05-10 07:32
Pięknie wypełnione trybuny 
 
#39 Pl 2026-05-10 16:05
Dla mnie impreza fajna , duzo DOBREJ muzyki. Niestety ludzie chcą disco polo ! Na takie imprezki to do małych miasteczek i wsi - tam bydzie dizko z pola
 
#40 Xxx 2026-05-10 22:14
Leszczyniaki jak zawsze niby dni leszna a koncerty platne bo przecierz prezydent malo mu kasy a co nie ludzie placa, inne miasta oscienne niedosc ze lepsze zespoly to i za darmo a Lyszno niech placa a co frajery prezydent z ludzi robi
 
#41 obi wan 2026-05-10 22:28
Szkoda że zabrakło biletów . Leszno chce się dobrze bawić
 
#42 Do kom 20 2026-05-11 09:31
Widocznie Wloszakowice mają lepszych Włodarzy. Dla mnie DŻEM to numer jeden przez wiele lat ciagle graja i cały czas wysoki poziom .Panie Rusiecki do dzieła bo kulejecie w tej dziedzinie
 
#43 tomi z Leszna 2026-05-11 17:52
.... jak widać większość komentarzy negatywnych....

A czy ktoś z tych piszących sie zastanowił co tak naprawde chce od życia ??

Przecież w obecnych czasach to nikomu nic nie pasuje .
Dlaczego ???

Bo ma wszystko w swoim smartfonie i nie musi i nie chce nigdzie wychodzić .
Nawet spotkania towarzyskie między sąsiadami czy w rodzinie umierają z roku na rok.
Ludziom się po prostu nie chce coś od siebie zrobić...
I nie piszcie , że gwiazdy takiego czy takiego formatu.....
( przecież zespoły w tym okresie koncertują po całej Polsce i ciężko zpasować terminy)
Wolisz jeden z drugim wpakować nos w telefon , paczkę chipsów i piwo i jestes w ekstazie.

A w Mc Donaldzie cały cas to samo menu , a piwo i chipsy kupujesz cały czas te same ...
I co nie znudzily się ?
Nie piszesz na infolinii do producenta , że słabe to ....

Ludzie zastanówcie się co chcesz jeden z drugim i może zgłoście się do UM Leszna z własną propozycją organizacji dni Leszna i wykaż sie jeden z drugim kreatywnością...

... kto wie , może znajdziesz miejsce w dziale promocji miasta .

(... a płatne było dlatego , żebyś nie pisał jeden z drugim ,że patologia przychodzi ...)


pozdrawiam
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama
bigamous