Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Żużel/2026

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Bayersystem GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 50:40



Ocena: 3.0 (49 głosów)


Komentarze (29)  

 
#1 brawo 2026-05-08 22:33
Grudziądz wygraliście z bunia - brawo chłopaki
 
#2 fan 2026-05-08 22:36
Kunia spadła z kunia. natychmiast dofinansować!
 
#3 Speedway Fan Unia Leszno 2026-05-08 22:38
Kolejny mecz przegrany i play offy uciekają niestety ale jest jeszcze szansa zapewne
 
#4 Fan 2026-05-08 22:39
Pomnik dla Piotrusia
A Nazar zjeba za te błędy. zmiana za Manie Nazar też bez sensu a później w 12 jedzie Mania po 10 biegach.ktos tam mysli
 
#5 BlackCat 2026-05-08 22:39
Co pisałem? Trzy mecze i trzy porażki, to dajecie negatywa. Zero pojęcia o tym sporcie i sile drużyn. Teraz czas na Lublin u siebie i znowu w plecy. Wygra unia dopiero w Zielonej Górze.
 
#6 Newton 2026-05-08 22:46
Co to za żużel w tych czasach przyszło nam oglądać. Nawet przy korzystnym wyniku dla Uni Leszno pisałbym ,że żużel został zabity i zbity jak ten tor w tym mieście gdzie miejsce raczej powinien być w tej lidze niżej. Dlaczego ?
Bo kombinują ,zamiast jeździć na żużlu. W pieruny z takim żużlem. Chcę oglądać piękne widowiska ,a nie jakiś asfalt i tyle. Pan Kościecha to taki trener ,że zamiast treningu techniki to trenuje tylko ,żeby zbałamucić przeciwnika. Masakra. Uciekam i wrócę jak nasi zaczną pokazywać wszystkim miejsce w szeregu w rundzie rewanżowej.
 
#7 Xxx 2026-05-08 22:50
Bieg nr 5 ustawił mecz ,prowadziliśmy 4:2 , upadek Pitera i przegraliśmy 5:1 , czyli 6 punktów do tyłu. Brawo Unia!!!! Do boju. JEST OK.
 
#8 Polak 2026-05-08 22:50
Spadek na 100%. I bardzo dobrze.
 
#9 Gugo 2026-05-08 22:51
Mania to jest w tym roku tragedia. (...) zrobił z niego cienkiego Bolka
 
#10 jan 2026-05-08 22:53
na play off dobrze by było wygrać kilka meczów na wyjeździe, a tu trzeci mecz na styk uciekł
 
#11 ja 2026-05-08 23:01
ja nie rozumiem tylko jednego. Jak można raz wygrywać a za chwile zero i następny bieg znowu 3 ? Tyle kombinacji czy właśnie za mało zmian ?
 
#12 Donkichot 2026-05-08 23:05
Kołodziej też na takim torze by nie zrobił dobrego wyniku .Unie czekają baraże w tym roku. Nie piszę tego w złości ale taka prawda.
 
#13 ... 2026-05-08 23:27
Gdy zie pracuje pan Gomulski niby w Lesznie ale na każdym meczu ligowym pomaga naszym rywalom o co tu chodzi
 
#14 Piotr 2026-05-08 23:32
Gdzie pracuje pan Gomulski niby w Uni Leszno a na meczach ligowych pomaga naszym rywalom o co tu chodzi
 
#15 Mario 2026-05-08 23:32
Mania witamy w PGE ekstralidze
 
#16 Mario 2026-05-08 23:51
Unia z Mencela zrezygnowała i co dalej Manie przerosła ekstraliga na tą chwilę nie jest wstanie jechać w kontakcie z rywalem dobre zmiany przed sezonem następców brak
 
#17 Kibic 2026-05-09 02:52
Sory ale Kacpra Manie należy odstawić od składu, dać możliwość jazdy, szansę innym juniorom jak chociażby Konieczny czy Juskowiak, Napewno gorzej nie pojadą a może i lepiej się pokażą
 
#18 xxx 2026-05-09 05:22
kogo to interesuje
 
#19 Tylko Unia 2026-05-09 06:03
Piotr swietna jazda zdrowia zyczymy
 
#20 oby 2026-05-09 06:32
się im udało i doprowadzili do spadku bunii
 
#21 Grzbiet 2026-05-09 07:06
Ale Wy mnie tu bawicie w tych komentarzach "kibice".
Robimy na torze Mistrza Polski 44 pkt.
Robimy na torze brązowego medalisty 40 pkt.
Robimy na ciężkim torze w Grudziądzu w 2,5 zawodnika 40 pkt.
Przypominam, że są rewanże.
Przypominam, że są bonusy.
Przypominam, że u siebie możemy wygrać Z KAŻD¡ DRUŻYN¡ W TEJ LIDZE.
Mamy fajny zespół.
Mamy lidera, który ciągnie zespół, którym W KOÑCU nie jest Kołodziej.
Pawlickiemu czas wybaczyć przeszłość, bo to co ten człowiek wyprawia na torze i jakie serce oddaje to wczorajszy mecz pokazał doskonale i chociaż do końca życia - pewnie nie tylko ja - będę pamiętał jak paradował z flagą falubazu, to nie oszukujmy się, chłop ma taki charakter, że kupuję to na nowo i jestem w stanie szybciej wybaczyć mu zdradę niż swojej babie.
Wy chcecie kompletów co mecz młodego chłopaka z Ukrainy?! On ma czas na to. Robi rewelacyjne punkty jak na swój wiek i rolę w zespole.
Rew robi to co ma robić.
Cook zawalił jeden mecz, w reszcie był sztos.
Kołodziej ciągnął ten zespół przez ostatnie lata i ma u mnie dozgonny szacunek i gdyby ode mnie to zależało to przynajmniej rondo w Lesznie by dostał.
O Zengim i Manii pisać nie będę.
Zengota nigdy liderem tej drużyny nie był i nie będzie, a z Manią sami pompowaliście balonik i być może presji nie trzyma.
Ja wiem, że fajnie się pisze, że Mania cienki, że Mania się skończył, że Mania teraz fuj, ble, bo Jankesa z parku maszyn pogonił. Ale na Boga.
On ma 17 lat!
Żadne wypad ze składu Manii.
On ma się rozjeżdżać i rozwijać, bo już rok temu pokazał charakter i wolę walki.
Także cichutko tam dla wszystkich domorosłych znawców. Więcej wiary w tą drużyny, bo jak rozwinie się Nazar, jak utrzyma swój poziom Pawlicki, jak dojdzie zdrowy Kołodziej, jak utrzyma punkty z wczorajszego meczu Grzechu plus Cook w formie z początku sezonu, to ja serio widzę Nas z brązowym medalem.
A Oni wiedzą o co jadą. I nie jest to tylko utrzymanie, bo do strzelenia w tym sezonie uważam w Lesznie jest KAŻDY.
 
#22 Do 2 2026-05-09 08:31
Nie podszywaj się pod fana,bo jesteś tu znanym trollem z Kościana, który napisał większość hejtu.Co do meczu Unia pokazała jak zawsze,że walczy do końca i wierzę,że będzie pierwsza czwórka .Piter wielkie brawa i szacunek ! Dla " znafców " Gomólski jest w Unii,a drugi Jego brat Kacper pomaga zawodnikowi z Grudziądza. Oj " znafcy "
 
#23 Kolejoż tylko 2026-05-09 08:44
Z Lublinem zapewne bez Kołodzieja i Pawlickiego wiec 62-28
 
#24 Do 21 2026-05-09 08:53
Zgadzam się we wszystkim co napisałeś.
Mecze trudne wyjazdowe i wszystkie przegrane w nominowanych dopiero...Ben źle się przywitał z torem w Grudziądzu ale nawet Adams miał taki tor gdzie mu nie szło i był to Gdańsk.Obecnie najważniejsze jest zdrowie Pitera przecież to co on jedzie to jest najlepsze co mogło spotkać Unię Leszno!!!!! Co do Kacpra Manii zderzenie z ekstraliga jest bolesne ale ciężka praca i wyciąganie wniosków musi działać ale chyba niestety ktoś mu miesza w teamie i jeśli ktoś nie zrobi z tym porządku może być źle....
 
#25 Jedziemy 2026-05-09 09:30
Cały czas jest szansa na czwórkę, jednak trzeba wygrać w Zielonej,bo Grudziądz tam wygrał i zgarnąć bonusy głównie na Toruniu,Grudzią dzu z Zieloną.Super było by wszystko wygrać u siebie,a jest to możliwe. Do tego bonus przywieźć z Gorzowa.No właśnie Gorzów jeszcze może namieszać bo zremisował w Grudziądzu.Falubaz baraże, bo wiadomo od początku Włókniarz spadek .
 
#26 Wstyd 2026-05-09 09:39
Jak można dopuścić kontuzjowanego zawodnika do zawodów, czy wynik ważniejszy od zdrowia zawodnika, czy nie ma zawodników rezerwowych?! Oby to nie odbiło się czkawką w następujących meczach.
 
#27 Marek Wachowski 2026-05-09 09:53
Mecz bardzo dobry, świetna postawa teamu z Leszna i następna faza budowy prawdziwej siły, bo potencjał jest.
Piotr był niesamowity i takiego Piotra Unia potrzebuje najbardziej.
 
#28 Monika 2026-05-09 11:18
Janek. Co Ty kombinujesz? Jak to ostatni sezon to zakończ go z klasą.
 
#29 Lucek 2026-05-09 17:18
100% racji kom 21 !!!
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama