Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Ulica/Pożary, Straż

335 wyświetleń
2818 wyświetleń
56 wyświetleń
701 wyświetleń
2586 wyświetleń
2486 wyświetleń
1375 wyświetleń
3667 wyświetleń
3798 wyświetleń
5284 wyświetleń
13844 wyświetleń
11906 wyświetleń
8956 wyświetleń
11724 wyświetleń
4331 wyświetleń
7606 wyświetleń

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Pożar zakładu mięsnego w Chrościnie w piątek rano



Ocena: 2.9 (39 głosów)


Komentarze (35)  

 
#1 Zenon 2026-05-15 06:45
Płynie wołowina z Argentyny to po co Polska. Już w tym kraju nic nie będzie.
 
#2 Ups 2026-05-15 06:47
Merkosul
 
#3 Mieszkaniec 2026-05-15 08:04
Do kom. 1 i 2

Brawo inteligenci! To szczyt waszych możliwości czy stać was na więcej?
 
#4 Do 1-2 2026-05-15 08:10
Wiadomo kogo wina w ty chorym kraju wszystko jest winą jednego człowieka według najlepszej telewizji ruspublika głos Putina w twoim domu
 
#5 DO 1 i 2 2026-05-15 08:37
Lekarz wam nie pomorze .......... przykre komentarze
 
#6 do 5 2026-05-15 09:30
Na Pomorze to możesz wyjechać. Tobie pomoże jedynie powrót do szkoły :)
 
#7 Gość 2026-05-15 09:42
Agro przyjemnie wszystkich a i w Dino ludzi brakuje do pracy.
 
#8 Stanisław 2026-05-15 09:47
PRZYKRO PATRZEĆ JEST NA TRAGEDÌE NAJWIÊKSZY ZAKŁAD PRACY W GM.GÓRA
 
#9 MQ 2026-05-15 09:48
Szkoda właściciela i pracowników. Taki nowoczesny zakład.
 
#10 Pracuś 2026-05-15 09:58
Ratować ratować ten biznes!Kawał historii mojej kariery zawodowej związanej z tym zakładem....
 
#11 peterpan 2026-05-15 10:08
do kom 2 - "Mercosur"
Płonie zakład, jakieś miejsca pracy , a ty zaczynasz prawicowa wojenkę made in TV Republika.
a o Ruskich już zapomnieliście?
DNO
 
#12 DO4,5 2026-05-15 10:15
zapisaniu już do partii?
 
#13 Piotr 2026-05-15 10:21
Nawet tutaj ruskie trole ujadają...
 
#14 Demon 2026-05-15 11:18
Do 7. to był zakład mięsny który wstępnie przerabiał krówki. Wołowina gdzieś musi być ubita. Więc raczej takie Agro Rydzyna się smuci, że nie będzie miało dostawcy mięsa na produkcję. A co do ludzi, to jednak Chróścina jest jakieś 40 kilometrów od Rydzyny/Kłody. Więc nie wiem, czy nie łatwiej ludziom z tamtąd szukać pracy w Górze i Lesznie (10km odległości różnicy w obu przypadkach).
 
#15 x 2026-05-15 12:18
I jak zawsze w tej okolicy. wszystkich cieszy czyjaś tragedia. W szczególności prawaków którym nic w życiu nie wyszło. Jedna z najlepszych firm w okolicy. Wielka szkoda.
 
#16 Antek 2026-05-15 12:26
Polska nie podpisała umowy o wolnym handlu z krajami Mercosur. W styczniu 2026 r. państwa członkowskie Unii Europejskiej większością głosów zatwierdziły podpisanie porozumienia, jednak Polska (wspólnie z Francją, Austrią, Irlandią i Węgrami) głosowała przeciwko i odmówiła poparcia dla tej decyzji. Informacja dla wyznawców PiSu.


+3
 
#17 PL 2026-05-15 12:26
Do kom.14 Gdybyś nie wiedział to z Chróściny też ludzie pracują w Agro i nie wiem skąd wziełeś te 40 kilometrów ?
 
#18 Xd 2026-05-15 12:39
Część podsufitowa się zapaliła ,elektryka po nowoczesnemu i co się dziwić ,że się pali.Tak jak teraz robi się elektrykę wola o pomstę do nieba ,tyle w temacie.
 
#19 Mieszkaniec 2026-05-15 13:02
Nam jak się spaliła Gospodarką, okoliczni mieszkańcy się śmiali o pomocy to nawet nie mówię, nie było modne gdyż nie było internetu. Słyszeliśmy ,,Teraz to już się nie pozbieraćie". Zatem życzę powodzenia. My sobie jakoś musieliśmy poradzić i odbudować w przeciągu 35 lat , też byliśmy dostawcami do tego zakładu . Po za tym do praca etatowa . Rolnikowi każe się zmienić zawód przy braku opłacalności. To wam nie będzie problemu zmienić Kompanie na kilka kilometrów dalej
 
#20 Unijny D 2026-05-15 13:11
Dzień dobry
Tragedia ludzka ,pracownicy bez zakładu a tu ludzie niepoważni ,,MERKOSUL''
Jesteśmy w Unii i jak się nie podoba to Ci rolnicy przeciw niech oddadzą wszystkie dotacje z UniI za traktory ziemię itd..
 
#21 KG 2026-05-15 13:25
to był zakład w którym pracuje
 
#22 DO ZENON 1 i do 2 2026-05-15 14:19
chyba brak wam rozumu .....
 
#23 Do kom 14 2026-05-15 14:57
Z Chróściny do Rydzyny jeśli 19 a nie 40 kilometrów
 
#24 anna 2026-05-15 15:08
Jak zawsze musza sie znalesc inteligentne trole ktore pisza bzdury czy bez muzgie teksty. A pomyslal ktos o ludziach ktorzy tam pracowali, przeciez oni w tej chwili nie maja pracy a jak nie ma pracy to nie beda mieli z czego rzyc. Czy ktos z was co wipisuja takie banialuki pomyslal o tych ludzich co teraz czuja i przezywaja??? zanim cos glupiego napiszesz jeden z drugim to 2 razy pomysl czy zastanow sie
 
#25 Do20 2026-05-15 15:26
Nikt Ci nic nie da za darmo ,te dopłaty to są tylko pozorne przed wejściem do uni taki sam traktor kosztował 200000 ,a po wejściu do uni 600000 i kto tu zarobił,pomysł dobrze .
 
#26 Gosia 2026-05-15 16:34
Ludzie co wy piszecie wydarzyła się tragedią a wy się kłucie ludzie zostali bez pracy a wy głupoty piszecie trochę szacunku brawo dla srazakow
 
#27 Gosia 2026-05-15 16:37
Boże stała się tragedia a wy głupoty piszecie
 
#28 Badi 2026-05-15 16:44
Taki pożar ,teraz trzeba gasić, a co z prewencją ,jak z czynnościami kontrolno rozpoznawczymi w tym zkładzie,Ciekaw e czy w ogóle były.
 
#29 yasukediseko 2026-05-15 16:46
hmm czyli idąc tym tokiem myślenia to ... za pół roku podobny los Agro Rydzyna ??
 
#30 Do 25 kom 2026-05-15 17:12
To chcesz mi powiedzieć że przez 22 lata co jesteśmy w Uni to wszystko winna tego. Dobrze siać propagandę. Porównaj zarobki wtedy a dziś przez co poszło też paliwo do góry i inne za tym sprawy. To nie jest tak że tylko w Europie wszystko drożeje na każdym kontynencie tak jest. Sami napędzamy to. Budowa domów na kredycie wogule samo życie na kredycie jak co niektórzy to robia
 
#31 Bay 2026-05-15 18:23
Zaraz padnie stopierwszy konkret zamiast Chróścina to może do Berlina, takie to teraz na fali,teraz nikt się człowiekiem w tym kraju nie interesuje tylko ta polityka .
 
#32 Badi 2026-05-15 20:47
Taki pożar ,teraz trzeba gasić, a co z prewencją ,jak z czynnościami kontrolno rozpoznawczymi w tym zkładzie,Ciekaw e czy w ogóle były.
 
#33 Do 30 2026-05-16 07:36
Radzę sobie kupić słownik ortograficzny.
 
#34 Unijny D 2026-05-16 08:13
Do kom. 25

Brawo za błyskotliwość
200tyś w 2003 r,
+infalacja to jest 600 tyś 2026r.
A rozlnicy mają zakup po dotacja za 25%
czyli i tak kupują 150tyś i sprzedają używane za 300tyś
No i ,,cięzko im''
 
#35 Prośba do ludu 2026-05-16 15:32
Ludzie co jest z wami nie tak? Po co przyjeżdżacie na miejsce i zajmujecie czas ochronie? Dajcie spokój mało mają teraz na głowie? Taka tragedia, ogroma strata w pieniądzach, a przez was muszą płacić jeszcze więcej za dodatkową ochronę bo "my chcieliśmy popatrzeć"? Na co tam patrzeć?! Ludzie jakby mogli to i pod same ściany by wjechali ale nie myślą o tym że to zagrożenie. Ogarnij się się. Radio Elka jak to czytacie weźcie to ogloście na cały region bo to co tam wyprawiają gapie nie mieści się w głowie!
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama