Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Żużel/2026

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Fogo Unia Leszno - Orlen Oil Motor Lublin 46:44



Ocena: 3.1 (53 głosów)


Komentarze (53)  

 
#1 As 2026-05-17 19:04
Brawo byki ªªª
 
#2 DGR 2026-05-17 19:05
Unia Leszno - szacun
 
#3 Gratulacje 2026-05-17 19:11
Teraz jeszcze tylko zrzutka kibiców przed wyjściem ze stadionu przy bramkach na nowe oświetlenie i można się rozejść
 
#4 Fan 2026-05-17 19:14
Ale Mania to jest cieniem samego siebie z ubiegłego sezonu.
 
#5 obiektywny 2026-05-17 19:14
Bez Lindgrena wymęczone zwycięstwo.Kołodziej,Zengo ta i Rew na swoim torze razem uciułali 11 punktów.Tragedia.
 
#6 Nieporozumienie 2026-05-17 19:14
Co to był za spiker???? Dramat gdzie ten Eryk??????
 
#7 Wschowa 2026-05-17 19:20
Sory ale Zebfi Koldi KAPITAN I Wielki MANIA zawiedli sory ale już czas powiedzieć do Widzenia im
Antek Mencel wracaj po tym Sezonie
 
#8 Leśny władek 2026-05-17 19:29
Sodówka we otoczeniu Mani strzeliła do główkij uderzyla w tamtym roku, nie każda zmiana jest dobra, a zwłaszcza na tym etapie.
 
#9 Ja 2026-05-17 19:32
Raczej lider kontuzjowany
 
#10 jaca 2026-05-17 19:49
Dziadki w odstawkę.Dać szansę innym młodym,może się jakiś wyróżni
 
#11 Mikrofon 2026-05-17 19:53
Ten spiker to młody czarny. Kariera troche na barkach brata który robi super robotę z filmami video ale może jeszcze się wyrobi bo młodzieniaszek.

Fakt Eryk czuje klimat.
 
#12 Do 6 2026-05-17 19:54
Na Eurowizji chyba był
 
#13 PL 2026-05-17 19:55
I teraz niech Rusiecki szykuje już z 5 baniek na prywatny klub sportowy.
 
#14 Obiektywny 2026-05-17 20:00
Drodzy kibice wygrywamy z Lublinem wiec proszę sie nie czepiać Kołodzieja Zengoty Mani czy tego młodego kangura trzeba sie cieszyć z tego co mamy bo gdyby nie 6 p strary po 11 biegu Nazar by nie pojechał w biegu 12
Dlatego wszyscy UNIA TO MY!!!!!
Jest super po tym meczu
 
#15 Kolejoż tylko 2026-05-17 20:02
Oby Pawlicki został w Unii.Zengota przestań gwiazdorzyć .Odłóż głośnik-więcej treningu.
 
#16 Jarek 2026-05-17 20:02
Co ty chcesz od spikera bardzo dobrze prowadził i zabawił ludzi fajnie podobało się moim znajomym
 
#17 Do 6 2026-05-17 20:02
Eryk byl na eurovizia
 
#18 Donkichot 2026-05-17 20:05
Połowa drużyny do wymiany.
 
#19 Śremski Byk 2026-05-17 20:06
Gratulacje za wygrany mecz!! Mamy 3 liderów w potem długo
długo nic.....tzw.kavlery!!! Jeśli nie będzie jakiegoś przebudzenia to nie będzie pierwszej czwórki!!
 
#20 fv 2026-05-17 20:08
Janusz powinien pomyśleć nad przejściem na emeryturę. Nie piszę tego złośliwie, bo szanuję go bardzo, ale z takę kondycją punktów nie zrobi. Widzę go w roli trenera lub toromistrza. Zengi fajnie,że jesteś ale czas ustąpić miejsca na torze komuś innemu.Chciałbym zobaczyć z powrotem w Unii Emila-ma polskie obywatelstwo.Pomysł na nowy skład.
 
#21 OLO 2026-05-17 20:12
mecz wygrany to cieszy ale u nich juniorka na wyjezdzie 11 pkt,tyle co KOLDI Zengi i Rew,u siebie czas na zmiany Coper Rusen do składu mym zdaniem za Rewa ale chyba nie do ruszenia bo teściu
 
#22 OLO 2026-05-17 20:13
Kacper p[oproś Jankesa o powrót bo trasa niezła a start koło w górze brak ustawień sprzętu marnujesz się
 
#23 Rewelacja 2026-05-17 20:14
Wygrywamy z Lublinem ludzie my mieliśmy bić sie o utrzymanie
Jazda Jazda Jazda
I proszę mi nie ktyrykowac Kołodzieja Grzesia czy Mani
 
#24 Kiki 2026-05-17 20:17
Zakłady szły na meczu czy ktoś strzeli Zmarzlika ale że bedzie 5:1 to nikt nie mówił
 
#25 Jacek 2026-05-17 20:32
Moim zdaniem lepiej przegrać z kimś takim jak Kołodziej i Zengota niż przegrać z Zmarzlikiem w składzie. Szacunku za to jakimi są zawodnikami, ludźmi i co zrobili dla Uni. Pozytwny przekaż płynący z ich przekazu i trwanie w trudnych chwilach zespołu. Za to szanuje tych dwóch panów.
 
#26 Ello 2026-05-17 20:33
Okoń miej jaja i postaw na Koniecznego albo Kostere.gorzej już nie będzie...Panie Januszu po co Pan blokuje te miejsce ...szkoda Pickeringa bo by sie przydał na wyjazdach...Na Falubaz tylko ostatnia opcja za Janusza ZZ
 
#27 dalton 2026-05-17 20:34
Kacperek tylko tacie może podziękować
za wymianę zespołu zamiast się rozwijać cofnil się i to bardzo szkoda Mencela bo na młodzieży lizy mu za każdym razem
 
#28 Unia! 2026-05-17 20:38
Brawo Unia Leszno,moja Miłość,moj Klub!
 
#29 Leo 2026-05-17 20:40
Chce szanować pogald tych,którzy Unii nie lubią. Ja Unie mam w sercu.
Uwazam ze Unia Leszno to wartosc tego Miasta i regionu,od kilkudziesięciu lat,od pokoleń. Brawo Unia Leszno,nasz Klubie .
 
#30 Pennywise 2026-05-17 20:44
Mam nadzieję, że ten eksperyment z nowym, krzyczącym spikerem na murawie, to był jednorazowy test.(…)
 
#31 tnt 2026-05-17 21:14
Odczepcie się od Koldiego. Zapomnieliście ile zrobił dla klubu? Niech jeździ u nas tak długo jak będzie chciał. Z tym że przydałby się zawodnik robiący 8-10 punktów. I to nie sporadycznie.
 
#32 Rr 2026-05-17 21:15
Cieszę się że zmiany spikera. Ten czuje klimat trybun i nie próbuje zagłuszać wszystkiego tandetną muzyką. Mecz to nie tylko zawody. To również zabawa na trybunach
 
#33 Jacek 2026-05-17 21:24
Dokładnie o tym mówię Kołodziej i Zengota zrobilibtyle do klubu i byli w ciężkich czasach. Że należy im się szacunek i wsparcie gdy oni mają gorzej.
 
#34 klm 2026-05-17 22:08
Czytam te komentarze i widzę jedno.
Nikomu z was przez gardło nie może przejść jedno nazwisko.
Nazar Parnicki ...
:)
 
#35 Max 2026-05-17 22:17
Wynik lepszy od jazdy. Żeby na własnym torze dać się tak objeżdżać juniorom? Nie ma kolektywu i równej jazdy. Za zasługi, niewątpliwie wielkie, nie może być miejsca w składzie, tym bardziej dla inwalidy. Trzeba poszukać drugiego Cooka, a z Parnickim podpisać kontrakt na kilka lat. Nad Manią już nie będę się znęcał.
 
#36 nieporozumienie 2026-05-17 22:34
Ten młody konferansjer, przeszkadzajacy w oglądaniu futsalu tym razem przeszkadzał na żużlu. Ciągle gadał jak nakręcony. To nie był piknik rodzinny dla zakładów pracy, tylko poważmy mecz z poważnymi kibicami, których nie trzeba na siłę zabawiać. Bardzo dobrze wspominam Pawła Mrozkowiaka.
 
#37 Do 32 2026-05-17 22:38
Jak podoba Ci się tego typu klimat, to wybierz się na Dni Leszna, a nie na mecz.
 
#38 kibic 2026-05-18 07:19
I co jak mecz wygrany to ani słowa o torze? Tylko jak sie przegrywa to wina toru. Dzisiaj było widać, że dobrze przygotowany i nasi od początku byli dobrze dopasowani, muszą tylko coś z tymi startami zrobić bo tragedia. Dzisiaj było widać ze jadą u siebie. A Kołodziej i Zengi no to niestety, ale tor w ich przypadku nie ma żadnego znaczenia..
 
#39 Marek 2026-05-18 07:32
Nie spodziewałem się, to było mega !! :)
 
#40 Kozak w necie 2026-05-18 08:06
Zamiast wymieniać oświetlenie proponuję iść za ciosem i przy okazji wyburzyć ten stadion, a jego miejsce postawić drogie i zaj....cię drogie mieszkania. Żużel i tak już jest sportem na wyginięciu
 
#41 facet 2026-05-18 08:08
a ja jestem zachwycony podprowadzający mi. Piękne naturalne dziewczyny. Dawno nie mieliśmy tak ładnych podprowadzający ch.
 
#42 obserwator 2026-05-18 08:33
Dawać 2 miliony. Przepraszam - 3 miliony.
 
#43 ERYK 2026-05-18 09:08
Eryk wracaj na stadion !
 
#44 Unia Leszno - prywatny Klub? 2026-05-18 09:22
Jasne, 2-3 miliony to dużo , ale jak spojrzec na to przez pryzmat kilkuset milionów w budzecie, to warto porównac to z milionami wydawanymi -rozdawanymi z budzetu na inne cele, na jakies ngosy, programy, duperele. z Unia mamy tak, że mamy wartosc, marke rozpoznawalna w całej Polsce, przynajmniej w tych miejscach, gdzie ludzie wiedza co to zuzel. Kilkanascie tysiecy ludzi na kazdym meczu, nawet jesli z okolicy, tworzy historię tego klubu. Szanuję inne dyscypliny, ale porównajcie to z liczba kibicówna koszykówce, czy futsalu. A przeciez na kosza czy na futsal tez moze przyjezdzac okolica . A przyjezdza tylko na Unie Leszno .
ps. remont zle zrobionych 200 m drogi miedzy Osieczną a Goniembicami kosztował 5 milionów. 200 m drogi !!!
 
#45 Janek 2026-05-18 09:25
Dot. Konferansjera. Nie można było słuchać jego ciągłego gadania, a raczej krzyków. Zapomniał, że do mikrofonu się mowi. Byłby dobry w sektorze fan, ale nie dla ogółu stadionu. Był po prostu męczący.
 
#46 dix 2026-05-18 09:26
Po raz kolejny widzę znęcanie się nad Zengim i Jankiem i po raz kolejny ku mojemu zdziwieniu nie widzę praktycznie ani słowa krytyki w kierunku przepotężnego Kinana RJU. O ile z Zengim i Jankiem można było zrobić eksperyment i dać im kontrakty i za zasługi dla klubu i zobaczyć jak się będą spisywać bo byli z nami na dobre i na złe, o tyle
 
#47 Do dix 2026-05-18 10:11
Bo od Rew nikt niczego nie oczekuje. Sejfu więcej gwiazdorzy niż puntów wozi, a Janek wszystko jest super, ale chodzić nie mogę, niech nie udaje, że jeszcze będzie walczył.
 
#48 stary 2026-05-18 10:15
Unia wygrała . Ja przegrałem zakład. No i dobrze.
 
#49 rocznik 72 PL 2026-05-18 12:58
Ten prywatny klubik sportowy powinni utrzymywać kibice UL , a nie wszyscy mieszkańcy ( podatnicy ) Leszna ???
 
#50 Do 49 2026-05-18 13:28
Gdybyś był rocznik 72 i Leszczynianinem byś takich głupot nie pisał, a pewno jesteś młodym słoikiem rocznik 2012.TYLKO UNIA DUMA WIELKOPOLSKI . Trzy mecze w Lesznie 35.500 ! Blisko 12.000 na mecz,a będzie jeszcze lepiej
 
#51 do kom 49 2026-05-18 13:29
Ok, to tak zróbmy...Ale wtedy nie tylko Unia, ale koniec z jakimkolwiek dotowaniem innych klubów i klubików, które sa wlasnoscia prywatna, stowarzyszen,it d...Ok? stowarzyszenia, jak Polonia Leszno, UKS 9, Klub Balonowy, Kregle, futsal Malepszy, to wszystko stowarzyszenia, gdzie czlonkowie to osoby prywatne...nie państwowe.A ida tam do nich pieniądze publiczne. Czyli jak? konczymy z przelewami publicznych pieniedzy na "prywatne" , czyli niepaństwowe kluby? jestem na tak, jesli ma dotyczyc to wszystkich, a nie tylko Unii Leszno.
 
#52 zbin 2026-05-18 20:36
Ten spiker to porażka, strasznie seplenił.
 
#53 kibic1938 2026-05-18 21:44
Muzyka muzyka na stadionie spiker nie od tego ale mam nadzieję, że to było tylko krótkie zastępstwo spikera i Eryk wraca na następny mecz
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama