Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Żużel/2026

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 38:52



Ocena: 2.8 (39 głosów)


Komentarze (33)  

 
#1 Eloo 2026-05-31 21:45
Konieczny za Manie obowiazkowo
 
#2 HENRYK 2026-05-31 21:46
MANIA nadal na swoim poziomie...... . Myślę, że krakus lepiej by cię poprowadził .....
 
#3 Fan 2026-05-31 21:47
Po co w tym klubie tyłu kierowników.ktos patrzy na średnia na 2 rundę do zz..po 4 startach Koldi miał 2 średnia a Ben 3 ...trzeba było Kolodzieja wycofać z 15 biegu...
 
#4 xx 2026-05-31 21:55
JEDEN BLAD MIAL ZOSTAC W LESZNIE MENCEL
 
#5 12234 2026-05-31 22:18
Konieczny do składu...koniec głaskania Mani
 
#6 Max 2026-05-31 22:20
Mania nie robi nawet za kewlar. A w 15 biegu za Kołodzieja mógł pojechać Nazar. Jak tak będziecie doceniać chłopaka to wam w przyszłym roku ucieknie, tam gdzie dostanie 5 biegów. A chętnych będzie wielu.
 
#7 fatalny dzień 2026-05-31 23:33
dla Polskiego sportu najpierw piłkarze a teraz Falubaz Zielona Góra przegrał
 
#8 Halo znawcy 2026-05-31 23:48
Kibice jak z koziej d... trąba.
Kacper jest młody a dostaje od kibiców taka presję przed meczem ze to nie do wyobrażenia. Myślicie że on nie chce wygrywać? Czy on to robi specjalnie? Ogony wozi? Ja wiezie jakiś punkt albo w tamtym roku to był wielbiony! A teraz?
Ma problemy nawet nie do końca ze sprzętem szczególnie w lidze. To nie jest drugi poziom rozgrywek! Chłopak jedzie drugi sezon a wśród krytyków oczekiwana jak na mistrza świata.
Zobaczcie młodzieżówki i nie gadajcie że ktoś może wskoczyć za niego. Dobrze że cała drużyna go wspiera przynajmniej ktoś ma tam olej w głowie.

Zamiast krytykować dajcie jemu wsparcie on będzie nam potrzebny jak nie w kolejnym meczu to w Play offach! On ma już sporo na głowie zanim wyjedzie do biegu.
 
#9 Ja puernicze 2026-05-31 23:55
Wlasnie wrocilismy z zielonki...piekne zwycięstwo,a zwycięstwo w falubazie smakuje wybornie,od zawsze...i wchodzę na elka.pl,a tutaj,zamiast radosci i gratulacji,to narzekania na Manie i zero szczescia...ja piernicze,skad wy sie wzięliście,maru dy nieskończone...gdybyście siedzieli dzisiaj na falubazie,ro byście widzieli ze Mania zasuwał tez ,ale jeszcze troche brakowało...a cała Unia jechała jak Mistrzowie. Dziekuje,ze moglem przeżyć cos takiego na falubazie.
 
#10 symetrysta 2026-06-01 00:33
Do kom. nr 3. Niestety, mylisz się. Nawet przy wycofaniu Kołodzieja z 15. biegu, Cook miałby wyższą od niego średnią po 2+1 w 14. biegu (1,909 do 1,895). Musieliby obaj nie pojechać w nominowanych, a jest jeszcze kwestia punktu bonusowego w dwumeczu, więc w pełni rozumiem decyzję sztabu. Nazar w poprzednich meczach dostawał wiele szans (zasłużenie), a ten mecz nie ułożył się po jego myśli. Tym razem nie było sportowych argumentów, by pojechał w nominowanym. Przypadek Kacpra (i z drugiej strony - Bańbora) to najlepszy przykład, ile w dzisiejszym czasie znaczy dobry team i mechanik znający się na robocie. Odszedł Jankowski z teamu i Kacper nie istnieje. Żal patrzeć, jak chłopak jest bezbarwny. Nie wiem co tam w jego teamie robi Bally, ale efektów nie widać, chyba że mówimy o negatywnych.
 
#11 ... 2026-06-01 01:25
Nie przesadzajmy 14 punktów to nie tak dużo żeby nazwać dominacją.
 
#12 Rere22 2026-06-01 01:47
Kacper musi dużo jezdzić,ale jeśli jesr ''zdrowa''rywalizacja,to dać szansę
któremuś z innych juniorów,jeden, dwa mecze Kacper niech odpocznie,przem yśli co jest nie tak,problem może tkwić w psychice
zawodnika,jest jeszcze bardzo młody,ma czas,objezdzi się i za rok już będzie lepiej,a może jeszcze w tym sezonie zaskoczy pozytywnie.
Pozdrowienia.
 
#13 Do kom 6 2026-06-01 02:07
Po pierwsze to Nazar ma ważny kontrakt na 2027.
Po drugie to w tym sezonie:
- Pawlicki 39 biegów
- Nazar 37
- Rew 35
- Cook 34
- Zengota 27
- Kołodziej 20
- Mania 19

Wiec naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. Więcej biegów od Nazara w tym sezonie ma tylko Pawlicki.
 
#14 Mieszkaniec 2026-06-01 06:05
Mania na odstawke dajcie szanse Koniecznemu wiec Konieczny pokaż klase
 
#15 Kibic 2026-06-01 06:31
Okoniewski Ty myślisz ??? Za Manie Konieczny lub Juskowiak Napewno, napewno gorzej nie pojadą, daj chłopaką szansę się sprawdzić Parnicki za Kołodzieja w nominowanych, bo za rok ucieknie, jak mu nie dasz jazdy. Człowieku włącz myślenie to nie boli.
 
#16 fanka 2026-06-01 07:16
dopóki tata Manii będzie rozstawiał wszystkich takie będą efekty.Chłopak pod presją i hejtem Anty kibiców.Ci co go krytykują zwłaszcza na elce nigdy nie byli i nie są kibicami Kacpra i Unii..L. Kacper trzymaj gaz-będzie dobrze!!!
 
#17 Rafi 2026-06-01 07:25
Mania ma czas. Ma być gotowy na play-offy. Dajcie mu spokój.
 
#18 Do kom. 8. 2026-06-01 07:29
Biedny zawodnik. Przed sezonem negocjacje prowadzi jak Mistrz Świata, wymagania wielkie. No to niech jedzie proporcjonalnie do wymagań kontraktowych. Kolejny biedny zawodnik. Jaco Oni biedni. Kasa na przygotowanie kolosalna, punktówka bardzo dobra. Ale jak są wymagania dotyczące wyniku to "presja", "hejt".
Rozumiem, że przeciętny człowiek w pracy, nie ma wymagań od Szefa? I dostaje po podpisaniu umowy 12 wypłat na "przygotowanie do pracy"?
 
#19 do kom 10 2026-06-01 07:58
no wlasnie nie ..Kolodziej przy tak malej liczbie startów kazde 0 w sredniej robilo roznice...on mial 16 biegow do tego meczu ...dlatego taka okazja sie wydarzyla
 
#20 do kom 9 2026-06-01 08:02
nie widzisz, ze jemu brakuje od 1 kolejki a my konczymy runde juz ...nie widzisz jaka on ma srednia w pge ....( chyba juz przedostatnia ) NA co czekac . malo mlodziezy mamy KONIECZNY KOSTERA
 
#21 ja 2026-06-01 08:19
Co jeszcze Mania musi zrobić, żeby w końcu wyleciał ze składu ? Konieczny gorzej nie pojedzie bo się nie da po prostu a Mania może się obudzi jak mecz albo dwa nie pojedzie.
 
#22 Unia Leszno 2026-06-01 08:34
Prawda jest taka, że generalnie rzecz biorąc, to tak ogólnie, w sumie powiedziałabym, że z uwagi na fakt, trzeba też wziąć pod uwagę, że to zależy
 
#23 krytykanci 2026-06-01 08:44
Zgadzam sie z komentarzami wyzej! ten hejt na Manie to przesada ostatnio.
Sporo tez o jego teamie tacie, Ballym, młodym Jankesie. Ok to piszcie sobie na tych dorosłych ludzi! oni sobie poradza bo wiedzą co maja zrobic z takimi jak WY.

Ale ludzie dajcie spokój temu chłopakowi! Moze inaczej

Dlaczego nie dajecie wsparcia temu chłopakowi! On ma 17 lat !!!

Pamietacie taka oprawe dla Kołodzieja "Pamietaj na starcie w kibicach masz wsparcie?" wtedy na stadion przychodzili kibice! a nie to co teraz!

Teraz tylko wynik jak igrzyska. Albo ktos super jedzie i zero dobrego słowa albo jak idzie gorzej to siadaja płaczki przed komputerem i wylewają swoje pretensje.
 
#24 do 18 2026-06-01 08:52
Kacper prowadził rozmowy? z kim? chyba z nauczycielami w szkole

plujecie jadem na Manie to przyjdzcie na młodziezówki i treningi żeby zobaczyc jak z dyspozycja pozostałych juniorów
takim cisnieniem żeby wskoczył Konieczny do składu dajecie kolejnemu juniorowi cięzary przed startem

ochłońcie wszyscy! eksperci co na motorze nigdy nie siedzieli
 
#25 OLO 2026-06-01 09:33
Mania wiadomo młody ale już go tak niebrońcie bo chłopak zamiast z meczu na mecz robić progres to on się cofa kiedy go Okon zmieni jak zacznie jezdzić w drugą strone jest tylu młodych do zmiany widać jak się meczy zero ustawień zle wybiera ścieżki zero pomysłu na jazde
 
#26 Kuba 2026-06-01 10:15
Trenerzy robić krzywdę , junior Konieczny będzie przez was zniszczony, czy wy nie widzicie ,ze Mania jest najsłabszym ogniwem drużyny.Zróbcie cos.
 
#27 do 25 2026-06-01 10:22
znawca xD

sam sie cofnij do wyników zawodów gdzie Mania jezdzi razem z Koniecznym i porównaj wyniki!
na 100 wyścigów bezpośrednio Mania-Konieczny to Kacper wygra 98?

ludzie to Ekstraliga!
w lidze U24 Emil przegrywa np z Przanowskim i Karczewskim a wy chcecie go skazać na biegi z Dudkiem, Michelsenem czy Sajfutdinowem a pózniej bedzie jak z Mania że narzekacie
 
#28 krystyna 2026-06-01 11:25
Mania się skończył, lepiej już nie będzie.
 
#29 Do 15 2026-06-01 16:07
Weź się za ortografię i interpunkcję języka polskiego. Włącz myślenie, to nie boli.
 
#30 adi 2026-06-01 17:54
Ludzie, skąd w Was tyle jadu?
 
#31 Ja. 2026-06-01 21:18
Dlaczego trener uparcie wstawia Manię do składu? Dlaczego nie daje szansę Koniecznemu?
 
#32 leo 2026-06-02 08:34
akcja przeciwko Mani? dlaczego ciagle mania, a nie Konieczny??
Bo Mania jest , przynajmniej na teraz, kilka razy lepszy od Koniecznego.
To takie trudne pomyslec? Przyjdzie i czas na Koniecznego, ale to Mania wygrywał nam juz iles bardzo waznych biegów i latał pięknie po bandzie, choćby w Bydgoszczy !
 
#33 LEO 2026-06-02 09:56
DAJ SPOKOJ ZOBACZ NA STATYSTYKI....malo mlodziezy w Lesznie .MANIA QUT
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama
bigamous