Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
Odzyskaj hasło       Przypomnij login       Zarejestruj

Inne z Radio/O tym się mówi

Ulica

WypadkiInneHistoriaSondaKulturaNaturaLubię to LesznoZdrowieRekreacjaPolityka i SamorządnośćTeatr - kabaret - widowiskaŚwiąteczneZ lotu ptakaPożary, StrażPolicja, NiebezpieczeństwoDrogi, inwestycje, biznesWojsko, BezpieczeństwoWOŚPEpidemiaPowodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarieFestyny, PrzemarszeLeszczyniacy 100-LeciaPomagamy UkrainieZgromadzenia, Manifestacje, ProtestyReligia, Kościół

Taniec

JumpstyleGrupyCheerleaderkiMażoretkiBreak dance/Hip hopNaukaBaletTowarzyskiBale i zabawy

Extreme

ParkourBungeeRekordyFreerunPark linowyInneLandkitingSpadochroniarzeParalotnieMorsyNurkowanieSkateplazaLotnicze

Audycje

RadioPromocja i reklamaPoradnikiFilmChef vs SzefSpotkania w RatuszowejTelewizja, Blogi

Motoryzacja

QuadyMotocykleSamochody4x4KolejTraktory i maszyny

Szkoła

PrzedszkoleCodzienność:)Twórcze odlotyZjazdy i wspomnieniaInauguracje, Absolutoria, OtwarciaStudniówki, Połowinki, Zabawy absolwentówWakacje, Ferie

Muzyka

TeledyskiKoncertyStudyjneClubbingMam talentWywiady i inneŚwiąteczneLudowa, Chóry, Orkiestry

Sport

BiegiPiłka nożnaFutsalRoweroweLotniczeKoszykówkaZimoweFootbagPiłka ręcznaKonneWodneFreestyle FootballSiatkówkaSzermierkaWalkiSzachyLekkoatletykaInneTriathlonMotoryzacjaTenisFutbol amerykańskiPetanqueKręgleBoks, MMASpeedrowerStrzelectwo

Moda i uroda

ModaWizażFryzjerstwoMissFitness

Podróże

W krajuZa granicąPozdrowienia

Żużel

2026202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062000-19912005-20011990 i starszeKibice

Zwierzęta

WystawyTresuraInne

Radio

Temat dla reporteraMagazyn SportowyO tym się mówi

Wędkarstwo

ZawodyOkazyMetody

Życie w zachwycie Edmunda Waszyńskiego

Opis
3 czerwca 2026, Radio Elka Leszno.
Rozmowa z prof. Edmundem Waszyńskim ? legendą leszczyńskiej ginekologii i położnictwa. Okazją do spotkania jest premiera jego najnowszej książki ?Życie w zachwycie?, będącej niezwykłym wywiadem-rzeką o życiu, medycynie, historii Leszna, i wartościach, które powinny towarzyszyć każdemu lekarzowi. Jarek Adamek będzie rozmawiał o etyce w medycynie, empatii wobec pacjentów, zmianach w zawodzie lekarza oraz o tym, jak przez kilkadziesiąt lat zmieniało się Leszno. Zapraszamy na wyjątkową rozmowę z człowiekiem, który przez ponad pół wieku służył mieszkańcom naszego regionu.
Link do artykułu: https://elka.pl/content/view/130300/80/


Ocena: 3.5 (19 głosów)


Komentarze (13)  

 
#1 Xyz 2026-06-03 12:55
A ja mam przykre doświadczenie z tym panem w szpitalu....
 
#2 Pozdrawiam 2026-06-03 13:34
Pozdrawiam. Stara dobra szkoła medycyny.
 
#3 M 2026-06-03 13:52
Ogólnie mówiąc: szacun Panie Profesorze z tym, że medycynę jako spotkanie z drugim człowiekiem niestety pańscy koledzy po fachu traktują na podobnej zasadzie jak pijawki w garniturach w każdy jednym banku: im więcej pieniędzy pacjent przyniesie tym lepsze miejsce w kolejce i szybszy zabieg dostanie. Dlatego fantazje snuć możemy, a generalizować nie można wszystkiego, ale etycznie by było nie mówić za dużo może o etyce w tym zawodzie w czasach obecnych.
 
#4 do kom.1 2026-06-03 16:12
Ja podobnie.
 
#5 Maria 2026-06-03 17:05
Dobrze ze ten pan już nie pracuje , przykre doświadczenia.
 
#6 Ania 2026-06-03 22:01
Pozdrawiam Pana doktora. Szybko wykryty guz piersi. Polecenie bardzo dobrego onkologa&. Serdeczne pozdrowienia
 
#7 XX 2026-06-04 08:10
Czytałam książkę P.Doktora. Każdy powinien ją przeczytać. Historia życia pana Doktora od dzieciństwa do" dziś" to cenne studio o dobrym czlowieki człowieku. Jego droga życiowa od urodzenia,szkoł y,przyjaźni dziecięcych,prz eżytej wojny, trudnej drogi szkolnej i zaradności życiowej a potem dorosłości to skarb nauki dla młodych pokoleń...Dzięki panie Doktorze
 
#8 Jo 2026-06-04 10:03
Wspanialy lekarz, prowadzil ciaze mojej mamy, moja. Lekarz z powolania ;)
 
#9 Paulina 2026-06-04 10:07
Gdzie można zakupić książkę?
 
#10 Hipolit 2026-06-04 10:48
Podobnie jak każda hagiografia opisuje świętych Kościoła jako ludzi o wyłącznych zaletach . Takich ludzi nie ma. Do napisania tych słów zainspirowały mnie poprzedzające moją , cztery skrajne wypowiedzi internautów . Książka z pewnością nie opisuje negatywnych aspektów drogi zawodowej Pana Profesora , co nie oznacza, że ich nie było. Osobiście nie doświadczyłem (może z racji płci ) kontaktu z tym Panem . Dlatego moja wypowiedź jest szczególnie obiektywna . Pozdrawiam sędziwego Pana Profesora jak też Internautów .
 
#11 Anna 2026-06-04 13:01
Aby pisać o etyce w medycynie należy kochać człowieka. W 1992 roku doznałam od doktora traumy. Współczuję kobietom, które też doznały podobnych zranień
 
#12 Iga 2026-06-04 14:47
Jako człowiek ok naukowiec ok mniej już jako praktyk !
 
#13 Xxx 2026-06-09 07:35
Jeżeli przeżyłaś tze.traume od pana Profesora to może z Tobą jest coś nie tak. Lekarz musi też przekazać czasem złe wieści, dla dobra pacjenta. Byłam świadkiem nieprofesjonaln ego zachowania lekarza w szpitalu obecnie, gdy podczas obchodu w sali pacjentkę rugal przy innych pocjentkach , że powinna iść do innego specjalisty.Ona przecież miała przekaz do tego oddziału i ja przyjęli i zabieg wykonali. Przy 4 innych lekarzach i pacjentkach. Obecne panie wszystkie miały traumę.I słusznie.n
reklama

Dodaj komentarz

Wpisz imię

Twój komentarz

Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Wyślij komentarz
 
reklama