Inne z Żużel/2013
58055 wyświetleń
4301 wyświetleń
4550 wyświetleń
78726 wyświetleń
3886 wyświetleń
5094 wyświetleń
3699 wyświetleń
3731 wyświetleń
4309 wyświetleń
3546 wyświetleń
4464 wyświetleń
3864 wyświetleń
5213 wyświetleń
58706 wyświetleń
4292 wyświetleń
3521 wyświetleń
3556 wyświetleń
11861 wyświetleń
5540 wyświetleń
5988 wyświetleń
7306 wyświetleń
5999 wyświetleń
5606 wyświetleń
5800 wyświetleń
7074 wyświetleń
4497 wyświetleń
4783 wyświetleń
4848 wyświetleń
6386 wyświetleń
4515 wyświetleń
4943 wyświetleń
3717 wyświetleń
3799 wyświetleń
5594 wyświetleń
3908 wyświetleń
7439 wyświetleń
5134 wyświetleń
6907 wyświetleń
3546 wyświetleń
8049 wyświetleń
6462 wyświetleń
4691 wyświetleń
6259 wyświetleń
7339 wyświetleń
3477 wyświetleń
3390 wyświetleń
5599 wyświetleń
6010 wyświetleń
4716 wyświetleń
4733 wyświetleń
6626 wyświetleń
4388 wyświetleń
Ulica
Wypadki • Inne • Historia • Sonda • Kultura • Natura • Lubię to Leszno • Zdrowie • Rekreacja • Polityka i Samorządność • Teatr - kabaret - widowiska • Świąteczne • Z lotu ptaka • Pożary, Straż • Policja, Niebezpieczeństwo • Drogi, inwestycje, biznes • Wojsko, Bezpieczeństwo • WOŚP • Epidemia • Powodzie, susze, śnieg, wichury, szkody, awarie • Festyny, Przemarsze • Leszczyniacy 100-Lecia • Pomagamy Ukrainie • Zgromadzenia, Manifestacje, Protesty • Religia, KościółTaniec
Jumpstyle • Grupy • Cheerleaderki • Mażoretki • Break dance/Hip hop • Nauka • Balet • Towarzyski • Bale i zabawyExtreme
Parkour • Bungee • Rekordy • Freerun • Park linowy • Inne • Landkiting • Spadochroniarze • Paralotnie • Morsy • Nurkowanie • Skateplaza • LotniczeAudycje
Radio • Promocja i reklama • Poradniki • Film • Chef vs Szef • Spotkania w Ratuszowej • Telewizja, BlogiMotoryzacja
Quady • Motocykle • Samochody • 4x4 • Kolej • Traktory i maszynySzkoła
Przedszkole • Codzienność:) • Twórcze odloty • Zjazdy i wspomnienia • Inauguracje, Absolutoria, Otwarcia • Studniówki, Połowinki, Zabawy absolwentów • Wakacje, FerieMuzyka
Teledyski • Koncerty • Studyjne • Clubbing • Mam talent • Wywiady i inne • Świąteczne • Ludowa, Chóry, OrkiestrySport
Biegi • Piłka nożna • Futsal • Rowerowe • Lotnicze • Koszykówka • Zimowe • Footbag • Piłka ręczna • Konne • Wodne • Freestyle Football • Siatkówka • Szermierka • Walki • Szachy • Lekkoatletyka • Inne • Triathlon • Motoryzacja • Tenis • Futbol amerykański • Petanque • Kręgle • Boks, MMA • Speedrower • StrzelectwoModa i uroda
Moda • Wizaż • Fryzjerstwo • Miss • FitnessPodróże
W kraju • Za granicą • PozdrowieniaŻużel
2026 • 2025 • 2024 • 2023 • 2022 • 2021 • 2020 • 2019 • 2018 • 2017 • 2016 • 2015 • 2014 • 2013 • 2012 • 2011 • 2010 • 2009 • 2008 • 2007 • 2006 • 2000-1991 • 2005-2001 • 1990 i starsze • KibiceZwierzęta
Wystawy • Tresura • InneRadio
Temat dla reportera • Magazyn Sportowy • O tym się mówiWędkarstwo
Zawody • Okazy • MetodyG. Zengota i O. Baldys (kier. zawodów) po meczu z Apatorem (9.6.2013) (2013)

|
Opis 9.6.2013, Leszno. |
Krótkie pomeczowe wywiady
Jak na lidera i wicelidera ekstraligi przystało, świetne widowisko zafundowali kibicom na stadionie Smoczyka żużlowcy Unibaxu i Fogo Unii Leszno. Gospodarze prowadzili już 12 punktami, ale wtedy do akcji wkroczył 18-letni Paweł Przedpełski. Wygrywał wyścig za wyścigiem i goście zniwelowali stratę. Bohaterem ostatniego biegu był jednak Kenneth Bjerre. Zwyciężył i spotkanie na szczycie zakończyło się remisem 45:45.
przejdź do artykułu
>>
Komentarze (106)
wiekszosc nawet nie patrzyla w tv na ten mecz.
mcie problem bo Pawle jezdzi zajebiscie ma szybkie maszyny i to wam sie nie podoba, a jak cos sie nie podoba to trzeba to skomentowac i zjechac od gory do dolu ! i taka jest prawda.
prawdziwi kibice byli dzisiaj na stadionie i to bylo widac.
remis takie jest zycie jedziemy dalej, a nie teraz przez miesiac bedziecie to komentowac. wazne ze objechalismy Golloba bo ten to sie dzisiaj nie popisal. wielka gwiazda Miedzinski tez dupy dal, Holder itd. Jedyny na poziomie Przedpelski a wy jeszcze macie jakies problemy no zal mi was.
wezcie sie moze wgl nie wypowiadajcie na ten temat jak nie chodzicie na stadion i jak nie wiecie jak wszystko jest rozgrywane, bo tylko komentowac umiecie.
ale zeby przyjsc i podopingowac to nie ma nikogo!!!
po za tym Mikkel moze jechac tylko w 3 gora 4 spotkaniach ligowych bo tak ma w kontrakcie ale oczywiscie wielcy fani tego nie wiedza !
bo po co poszukac informacji jak mozna zjechac Toffeka i Balona.
dzisiaj jezdzicie bo Tobiaszu bo tak pojechal za tydzien zrobi 9 i znowu bedziecie go na rekach nosic. ! tak samo bylo z Krasnalem i Fredka ! a teraz to po dupach by ich calowali !
pozdrawiam normalnych ludzi !
i
k
k
e
l
M
i
c
h
e
l
s
e
n
a
c
z
a
s
s
p
r
ó
b
o
w
a
c
Jeśli chodzi o mecz - SUPER ... szczerze powiem , że obawiałam się wyniku 40-50 dla Torunia ..a tu chłopcy niespodziankę zrobili ... Nie da się ukryć , że Paweł wywalczył im ten remis.. ale tylko się cieszyć , że Polski żużel ma koleją perełkę .
Chłopcy polechali super i nie ma co ich krytykować ... Jeśli chodzi o Damiana myślę , że odpoczynek chociaż na jeden mecz mu się przyda by nabrał świeżości i chęci do jady !!!
pełen stadion= dobra drużyna=dobre wyniki=sponsorzy
Bjerre 5
Przemek i Zengi 4
Fredka 4-
Piotr i Damian 3-
Musielak 1
Szkoda juniorów tym razem to oni na przegrali mecz tego chyba nikt się nie spodziewał.
Taka jest w tym roku Unia NIEOBLICZALNA
e
ż
t
a
k
u
m
i
e
m
:)